Finans, Teklif Hazırlama, Demirbaş Takip Yazılımları ile
Tam Otomasyona Geçin

Çözüm İsteyin

Güleryüzlü ekibimiz çözüm 2 tiplerimizle size nasıl yardımcı olacağımızı anlatsın

Hazır Yazılımlar Sizi Hızlandırarak,
Yeni Fırsatları Görmenizi Sağlar

Şirketinizin farklı birimlerinde, farklı operasyonlar için kullanabileceğiniz YoneTeam Yazılımları; birimlerinizdeki işlerin koordineli bir şekilde yürütülerek hedeflerinizi tutturmanızı sağlar.

Tüm sektör ve şirket tiplerinde uyarlanarak kullanılabilen YoneTeam Yazılımları ile işlerinizi takip edebilir, birimler ve birimler arası koordinasyon sağlayabilir, kritik kararlar alırken raporlama ekranlarından faydalanabilirsiniz. Üstelik YoneTeam Yazılımları Ailesinin bireyleri kiralık ve web tabanlı yazılımlardır.


Yönetim Gücünüzü Arttırın

YoneTeam Yazılımları bir çok biriminizde kullanılarak, yöneticilere kolay koordinasyon ve tek ekrandan takip yapabilme avantajı sağlar.

Tüm birimlerden rapor beklemenize gerek kalmadan, yazılımların yönetici ekranlarından süreç ve biten görevler vb. bir çok bilgiyi kolay izlenebilir raporlar şeklinde görebilirsiniz. Alacağınız kararlarda yazılımlar size kararlarınızı destekleyici verileri bulmanızı sağlar.


 

Maliyetlerinizi Düşürün

YoneTeam Yazılımları, birimlerde oluşabilecek olası problemleri önceden fark etmenizi ve gerekli önlemleri almanızı sağlar.

Ayrıca yazılımlar için ayrıca bütçe ayırmanıza gerek kalmadan dilediğiniz sürelerde kiralama da yapabilirsiniz. Dolayısıyla hem operasyon maliyetlerinizi hem de kiralık seçeneği ile başlangıç maliyetlerinizi düşürür.


Takip Kolaylığı Kazanın

YoneTeam Yazılımları web tabanlı yazılımlardır. Yani internetinizin olduğu her hangi bir yerden, her hangi bip cihaz ile yazılımları 7/24 kullanabilirsiniz.

Yazılımların yükleme gerektirmeden, internet sitesi mantığı ile kullanılabiliyor olması, size üretim ya da operasyon sahalarınızda dolaşarak işi takip etmek yerine, istediğiniz yerde çalışma imkanı sağlar.

 

Şirketinizde Dijital Dönüşüm Başarı Hikayesi Gerçekleştirin!

İş Süreçlerinizi, Raporlama ve Denetleme Kültürünüzü
Güncel Teknolojiler ve Sektörünüzün en iyi uygulamaları ile birleştirerek kendi başarı hikayenizi yazabilirsiniz.

Çözüm İsteyin

Kayıpları Geri Kazanın   ||   Rakiplerinizin Önüne Geçin   ||   Karlılığınızı Arttırın

15+
700+
800+
5,2+

Tüm Şirketinizi Tek Ekrandan Yönetin

DIGITA'nın yurtiçi ve yurtdışında destek olduğu yüzlerce başarı hikayesinden bir tanesi de Sizin Şirketinizin olsun!

Çözüm İsteyin