Veri Analizi ve Raporlama ile Şirketinizin Durumunu Öğrenin

Tüm yöneticiler ve şirket sahipleri için en büyük sorunlardan biri, anlık olarak şirketin kar edip etmediğini, projelerin ya da birimlerin durumlarını anlık olarak öğrenememektir. Ayrı ayrı birimlerden gelen raporları beklemek, gelen raporları karşılaştırıp sonuca bağlamak ve analiz etmek için harcadığınız zamanı aksiyona ayırmak istemez misiniz? DIGITA Veri Analizi ve Raporlama Çözümleri ile iş hayatınızı daha başarılı kılacak, doğru kararlar almanızı sağlayacak ve yönetim gücünüzü arttıracak çözümler sunuyor.

 

Tek Ekran - Dashboard Yazılımları

Dashboard veya Yönetim gösterge ekranları büyük yatırımlar sonucunda kurulan ERP, MRP, CRM vb. gibi sistemlerden toparlanan verilerin özetlerinin tek ekranda toparlanarak yönetici için karar destek mekanizması olarak çalışır.

Yönetim Yazılımları

Şirketinizin içsüreçlerini, personel, üretim, maliyet gibi kritik noktaları tek bir yazılımla kontrol edebilmenizi sağlayan Yönetim Yazılımları ile ekiplerinizi hızlandırabilir, tüm birimleri tek bir noktadan koordine edebilirsiniz.

Danışmanlık Çözümleri

Danışmanlık Çözümlerimiz ile doğru kararlar almanızı kolaylaştırabilir, verilerinize daha kolay ulaşmanızı sağlayabiliriz. Süreçlerinize ve yönetim şeklinize uygun veri analiz çözümleri ile aldığınız sonuçlarla başarıya ulaşabilirsiniz. 

15+
700+
800+
5,2+

Rapor Bekleyerek Zaman Kaybetmeyin

Veri Analizi ve Raporlama hizmetimizde tek ekran - dashboard uygulamaları ile birilerinin size rapor göndermesini beklemenize gerek kalmıyor.

Yapılan entegrasyonlar ile oluşan veri havuzundan görmek istediğiniz raporları, grafikleri ve analizleri ister bilgisayarınızdan, isterseniz de mobilden anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.
 

 

Verilerin Doğruluğundan Emin Olun

Operasyonel hatalardan kaynaklanan yanlış raporlar ile yanlış kararlar ya da aksiyonlar alma riskinden uzaklaşın.

Kullanılan entegrasyonlar ve çarpraz kontrol uygulamaları ile veri havuzunuzdan gelen verilere ve oluşan raporlara tam güvence ile bakarak, aksiyonlar alabilirsiniz. 
Analiz ve Aksiyon Gücünüzü Arttırın

Rakiplerinizden geride kalmamak hatta öne geçmek için daha çok kişi istihdam etmek yerine doğru tespitler yaparak teknoloji desteklerinden faydalanın.

Yönetim raporlarınızı kolayca okuyarak, analiz etmenizi sağlayan ve analizlerinizin sonucunda ortaya çıkan aksiyon listesini hızlıca hayata geçirebilmek için tek ekran uygulamalarından yararlanın.

 

Şirketinizde Dijital Dönüşüm Başarı Hikayesi Gerçekleştirin!

İş Süreçlerinizi, Raporlama ve Denetleme Kültürünüzü
Güncel Teknolojiler ve Sektörünüzün en iyi uygulamaları ile birleştirerek kendi başarı hikayenizi yazabilirsiniz.

Başarı Hikayelerimiz