Dijital Pazarlama Çözümleri ile
Cirolarınızı Arttırın

Doğru Digital Pazarlama Stratejileri ile

Satışlarınızı Arttırın

Satınalma talep yönetim sistemi

Satışlarınızı Arttırın

Google AdWords'te işinizle örtüşen doğru anahtar kelimeler, doğru teklif ve bütçe stratejisi, sürekli optimizasyon ile satışlarınızı arttırabilirsiniz. Google AdWords'te kullanıcıların size ihtiyaç duyduğu anda internette karşılarına çıkmanızı sağlamak doğrusal olarak satışlarınızı arttıracaktır. Ancak bu karşılaşma anca doğru hesap yönetimi ile mümkün olur.

Reklam Maliyetlerinizi Düşürün

Satışlarınızı arttırmak için daha çok bütçe ayırmak çoğu zaman Google AdWords'te yeterli olmaz. Google AdWords sizi iyi tanıtan, doğru kurgulanmış ve sürekli optimize edilen reklam kampanyalarında reklam maliyetlerinizi düşürmenize olanak tanır. Ancak bu yolculukta maliyetleri düşürerek satışları arttırabilmek, sürekli iyileştirme çalışmaları yapmaktan geçer

Analiz Alıp, Raporları İnceleyin

Google AdWords'te reklam çalışmalarınızı yürüten ekipler aynı zamanda size Google Analytics raporları ile reklam verilerinizi göstermelidirler. Müşterileriniz, hangi reklamlara nasıl tepkiler veriyor, web sitenizdeki hangi sayfalarda daha çok vakit geçirirken hangi ürünlerinizi almaktan vazgeçiyorlar gibi bir çok sorunuzun raporlarını alıp, analiz yaparak satış kararlarınızı destekleyebilirsiniz.

İşletmenize Faydaları

İşletmenizin geleceğine en iyi yatırımı yapın

Tasarruf Sağlayın

Hatalı, eksik, mükerrer ve gözden kaçan işlemleri tek noktada yönetin. Raporlama ve denetleme disiplini getirin. Maddi kayıplarınızı geri kazanın.

İş Sürekliliği Oluşturun

Şirketinizi ve Projelerinizi kişilerden bağımsız hale getirin. Sisteminizi oluşturup, her seferinde harika sonuçlar elde edin.

İş Yüklerinden Kurtulun

Tüm operasyonel süreçlerinizi dijitale taşıyıp ekibinizin tekrarlayan işlerle vakit kaybetmesini engelleyin.

Eğitim Maliyetlerini Azaltın

Proje süreçlerini standarda çeviren SmartRise sayesinde, ekibinize yeni katılanların projeye adaptasyonunu hızlandırın.

En Doğru Kararı Hızlı Alın

Gerçek zamanlı raporlar ve gelişmiş analiz yetenekleri sayesinde, işletmeniz için en doğru kararları en hızlı şekilde alın.

Pazarlık Gücünüzü Arttırın

Tüm toplantılara gelişmiş analizler ve raporlar ile katılın. Rakamlar ve göstergeler sayesinde ikna ve pazarlık gücünüzü arttırın.