Doğru Digital Pazarlama Stratejileri ile
Satışlarınızı Arttırın

Daha çok müşteriye ulaşarak satışlarınızı arttırmak, internette ürünlerinizi doğru kanallarda tanıtmak ve en önemlisi digital dünyada doğru strateji ile kar elde edebilmek için size DIGITA olarak yol arkadaşlığı yapıyoruz.
 

Türkiye’de dijital reklam pazarı her sene %20 nin üzerinde büyüme gösteriyor. Toplam pazarın büyüme hızında ise Avrupa’da 2. sırada geliyoruz.

15+
700+
800+
5,2+

Satışlarınızı Arttırın

Google AdWords'te işinizle örtüşen doğru anahtar kelimeler, doğru teklif ve bütçe stratejisi, sürekli optimizasyon ile satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Google AdWords'te kullanıcıların size ihtiyaç duyduğu anda internette karşılarına çıkmanızı sağlamak doğrusal olarak satışlarınızı arttıracaktır. Ancak bu karşılaşma anca doğru hesap yönetimi ile mümkün olur. 

 

Reklam Maliyetlerinizi Düşürün

Satışlarınızı arttırmak için daha çok bütçe ayırmak çoğu zaman Google AdWords'te yeterli olmaz.

Google AdWords sizi iyi tanıtan, doğru kurgulanmış ve sürekli optimize edilen reklam kampanyalarında reklam maliyetlerinizi düşürmenize olanak tanır. Ancak bu yolculukta maliyetleri düşürerek satışları arttırabilmek, sürekli iyileştirme çalışmaları yapmaktan geçer. Analiz Alıp, Raporları İnceleyin

Google AdWords'te reklam çalışmalarınızı yürüten ekipler aynı zamanda size Google Analytics raporları ile reklam verilerinizi göstermelidirler.

Müşterileriniz, hangi reklamlara nasıl tepkiler veriyor, web sitenizdeki hangi sayfalarda daha çok vakit geçirirken hangi ürünlerinizi almaktan vazgeçiyorlar gibi bir çok sorunuzun raporlarını alıp, analiz yaparak satış kararlarınızı destekleyebilirsiniz.

 

E-bültenlerimize üye olarak bizden ve sektördeki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.