Hızlı Teklifler Hazırlayarak Yeni Satış Fırsatlarını Kaçırmayın

YoneTeam Teklif Hazırlama Yazılımı yoğun teklif vermek zorunda olan şirketler için tasarlanmış, tekliflerin hatasız ve standardize olması açısından kullanıcılarına kolaylık sağlayan bir yazılımdır. Özellikle tekliflerin kolayca hazırlanabilmesi sayesinde, zaman kaybetmeden yeni satış fırsatlarına koşmanızı sağlar. Ayrıca Crm Programanız ile entegre çalışarak, kim ne kadar teklif vermiş, tekliflerin durumu, seçtiğiniz tarih aralıklarındaki teklif sayıları gibi kontroller de yapabilirsiniz.

 

Web Tabanlı Kiralık Sistem

YoneTeam Teklif Hazırlama Yazılımı yükleme gerektirmeyen, web tabanlı bir yazılımdır. Ayrıca kiralık bir yazılım olduğundan, size yüksek yazılım maliyetleri oluşturmaz.

Kolay Kullanım

YoneTeam Teklif Hazırlama Yazılımı kolay kullanım ihtiyacınızdan yola çıkarak tasarlanmıştır. Daha çok teklifi kolay ekranlar sayesinde daha kısa sürede hazırlayabilirsiniz.

Hızlı Raporlama

YoneTeam Teklif Hazırlama Yazılımı ile hangi tarih aralıklarında ne kadar teklif hazırlandığını öğrenebilir, yönetim raporlarınızı kolayca oluşturabilirsiniz.

10+
700+
145

Hızlı Teklifler Hazırlayın

YoneTeam Teklif Hazırlama Yazılımı satış birimlerinizin hızlı teklifler vererek daha çok müşteriye koşmasını sağlar. 

Satış görüşmelerinin teklifle sonuçlandırılması sürecini uzamadan, hızlı teklifler vererek yöenetebilirsiniz. Tekliflerin hızlı bir şekilde oluşturularak, müşterilerinize yönlendirilmesi ile kar 

Tekliflerinizi Standardize Edin

Tüm müşterilerinize aynı standartta teklifler oluşturabilmek için, manuel formlar ile uğraşarak vakit kaybetmenize gerek yok.

YoneTeam Teklif Hazırlama Yazılımı şablonları sayesinde, tüm hizmet ve ürün çeşitlerinize uygun şablonlar oluşturarak, sadece müşteri bilgilerinizi güncellediğiniz teklifleri kısa sürede oluşturabilirsiniz. 
Rapor Alın

Yönetim için hangi tarihlerde, hangi ürün ve hizmetleriniz için ne kadar teklif verdiğinizi kolayca öğrenebilir, raporlarınızı paylaşabilirsiniz.

Günlük, haftalık, aylık bazda hangi kullanıcıların ne kadar teklif hazırladığını görebilir, ürün hizmet bazında verilen teklifler değerlendirebilirsiniz.

 

 

E-bültenlerimize üye olarak bizden ve sektördeki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.