BELGE, KALİTE VE TÜM SÜREÇ TAKİBİNİ DİJİTALLEŞTİRİN

DIGITA SmartRise çözümü ile projelerinizdeki veya şirketinizin iç işleyişinde bulunan tüm süreçlerin takibini yapabilirsiniz. Proje dahilinde bulunan tüm çizim, belge, doküman, evrak, kalite formları, onay, izin vb. formları oluşturup yalın süreç yönetimi işlemlerini yapabilirsiniz. Şirket içi süreçlerin tasarımından delegasyonuna kadar ve tüm süreçlerin izlenebilirliğini dijital ortamdan yöneterek şirket içi koordinasyonu ve verimliliğini artırabilirsiniz.
 

Doküman Yönetimi

Proje sürecinde işleme alınabilecek herhangi bir çizim, evrak, hakediş gibi dokümanların onay sürecini, ilgili bürokrasiyi, ve yetkili/sorumlu kullanıcıları belirleyerek, doküman yönetimini kusursuz şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kalite Yönetimi

Şirket içi veya projelerinizin kalite ve standartlarını yerine getirme/ölçme amacıyla muhtelif formlar ve süreçler oluşturarak projelerinizin yüksek seviye kalitede tamamlandığından ve kalite standartlarını karşıladığından emin olabilirsiniz.

Süreç Yönetimi

Dilediğiniz şekilde oluşturabileceğiniz iş akışları, hiyerarşi, aşama ve kategoriler ile tüm süreçlerinizin tasarımını yapabilir, telefon görüşmeleri veya kağıtla kaybedilen zamanı dijitalleşerek kazanarak, yalın süreç yönetimi yapabilirsiniz.

GARTNER’IN YAPTIĞI ARAŞTIRMAYA GÖRE
PROJELERİN %51’i BÜTÇELERİNİ %189 aşıyor.

İlginizi Çeker Miydi?

Hemen Arayın

Süreçlerinizi Hızlıca Tasarlayın

İş akışlarınızı dilediğiniz gibi oluşturarak, şirket içerisindeki herhangi bir süreci kurgulayabilir, tüm işleyişlerdeki koordinasyona hakim olabilirsiniz.

Şirket organizasyonunun verimliliğini artırma amaçlı olarak süreçler tasarlanabilir, veya hali hazırda departmanlar içi-arası süreçlerinizi SmartRise’a tanımlayarak işleyişi dijital ortamdan takip ederek, ekipler arası koordinasyonu kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

RFI Süreçlerinizi Takip edin

Proje dahilindeki bileşenler arasındaki bilgi ve iletişim akışını sağlayabileceğiniz RFI süreçlerini oluşturarak, tüm paydaşların projeye aynı pencereden baktığından emin olun.

Sürec(ler)inizi oluşturduktan sonra RFI durumlarını ve aşamalarını tek tuşla öğrenebilir, partiler arası koordinasyonu eksiksiz şekilde sağlayarak, doğru bilgi ve iletişim akışıyla projelerinizi kusursuz tamamlandığınızdan emin olabilirsiniz.

 

 

NCR İşlemlerinizi Anında İlerletin

Proje sürecinde gözlemlediğiniz eksiklikleri kayıt altına alarak raporlayın, kurguladığınız süreç içerisinde işleyişini takip ederek minimum kusurla projelerinizi tamamlayın.

Projelerde karşılaşılabilen kusurları anında kayıt altına alarak, kalite yönetimi yönergenize paralel şekilde işlemlerden geçirerek, projenin belirtilen ve istenilen kalitede olduğundan emin olun.

SİZE ÖZEL ÇÖZÜMLER İLE
ÖLÇÜLEBİLİR YÜKSEK KARLILIK VE VERİMLİ ŞİRKETLER

Çünkü tüm şirketlerin maliyetlerini azaltmaya, ölçülebilir,
kontrol edilebilir ve karlılığı yüksek süreçler yaratmaya ihtiyacı vardır.

Eser
Fidanlar
Rönesans
Yenigün