İş Programı ve Planlama Yazılımı ile
Raporlama Otomasyonuna Geçin

İş Programı Yönetim Sistemi ile

Süper Hızlı Raporlar

Satınalma talep yönetim sistemi

Günlerce rapor hazırlamaya son

Rapor hazırlama iş yüklerini SmartRise'a taşıyıp işinize odaklanın. Sürekli günlük ve haftalık raporlara uğraşmak yerine, sadece bilgi girişi yaparak raporlama otomasyonu ve konforuna kavuşun.

Haberleşme ve iletişimi zirveye taşıyın

Proje ilerlemesini SmartRise'da anlık takip edin. Dilediğiniz kullanıcılar görmelerini istediğiniz raporlara her yerden her cihazdan, anında ulaşsın. Üstelik program kurma derdi olmadan.

Sahadan gerçek zamanlı veri toplayın

Günlük raporlar ile entegre ederek imalatları günü gününe takip edin. Tüm veriler haftalık ve aylık ilerleme raporlarına otomatik aksın. Sapmaları veriler girildikçe otomatik saptayın.

Maliyet Kontrol Başarı Hikayenizi Yaratın

Primavera Viewer

Sistem Bağımsız Her Yerden Gantt Chart Görüntüleyin

Sadece 3 adımda Xer dosyanızı yükleyerek, Gantt ve Listeleme sayfaları anında hazır hale gelir. Dilediğiniz Herkes anında raporlara ulaşabilir.

MS Project Viewer da benzer şekilde çalışır.

Primavera Viewer

Baseline + Güncel Versiyon

İş Programı Sapmalarını Denetleyin

Hem Baseline dosyasını hem de güncel dosyaları sisteme yükleyerek, ilk planlamanızdan ne kadar saptığınızı detaylara inerek rahatlıkla denetleyebilirsiniz.

Gerçekleşebilecek tüm senaryoları göz önünde bulundurarak projenizin maliyetini, karlılığını ve optimum noktadan ne kadar uzak olduğunuzu görüntüleyebilir, ilgili planlarınızı oluşturabilirsiniz.

Baseline + Güncel Versiyon
Puantaj Takibi

Puantaj Takibi

İşçilik İmalat Performansını Arttırın

Şantiye Yönetim Sistemi altında yer alan Puantaj verileri ile iş programındaki kaynak değerlerini karşılaştırın. Gerçekleşen kaynak kullanımlarını doğrudan sahadan çekin.

Ayrıca Bütçe Yönetim Sistemi ile eşleştirerek maliyet ilerlemeniz ile imalat ilerlemenizi karşılaştırabilirsiniz.

İmalat Yönetimi sayesinde proje yönetim yeteneklerinizi arttırın. Sahadan günlük veya haftalık veriler toplayın. Proje ilerlemesini ve Bitiş öngörülerini her cihazdan denetleyin.

Günlük Raporlar

Günlük Raporlar

Raporlamayı Otomasyona Taşıyın

Puantaj, İmalat verileriniz günlük rapora otomatik olarak gelerek, günlük raporlarınızın anlık oluşmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede SmartRise raporlama için proje süresince harcadığınız yüzlerce saati size geri kazandırır.

Ek olarak Mahal ve Disiplin bazlı günlük işlemleri takip edin. Notlar alın, ertesi günü planlayın. Fotoğraflar ile şantiyedeki sorunları çözüp, yapılan imalatları her yerden denetleyin.

Raporlama Otomasyonu sayesinde hız ve tam kontrol yetenekleri ile tanışın.

Proje Kayıplarınızı Geri Kazanın

İş Programı ve Planlama Yazılımı ile

İşletmenizin geleceğine en iyi yatırımı yapın

İş Programı ve Planlama Çözümleri

Daha az dert. Daha az kayıp. Daha hızlı ilerleme.

SmartRise İş Programı Yönetim Sistemi Essential

629 ₺ / Ay

kullanıcı başına

Sahadan veri toplayıp, proje ilerlemelerini gerçek zamanlı takip etmek isteyenler için güçlü ve pratik çözüm.

Ücretsiz Dene

SmartRise Şantiye + İş Programı Bundle Essential

899 ₺ / Ay

kullanıcı başına

Şantiye yönetim sistemi iş programı yeteneklerini birleştirerek, uçtan uca proje yönetimi sağlamak isteyenlere

Ücretsiz Dene

Sorularınız mı var?

Sunum İsteyin

veya

+90 (850) 885-3648

İşletmenize Faydaları

İşletmenizin geleceğine en iyi yatırımı yapın

Tasarruf Sağlayın

Hatalı, eksik, mükerrer ve gözden kaçan işlemleri tek noktada yönetin. Raporlama ve denetleme disiplini getirin. Maddi kayıplarınızı geri kazanın.

İş Sürekliliği Oluşturun

Şirketinizi ve Projelerinizi kişilerden bağımsız hale getirin. Sisteminizi oluşturup, her seferinde harika sonuçlar elde edin.

İş Yüklerinden Kurtulun

Tüm operasyonel süreçlerinizi dijitale taşıyıp ekibinizin tekrarlayan işlerle vakit kaybetmesini engelleyin.

Eğitim Maliyetlerini Azaltın

Proje süreçlerini standarda çeviren SmartRise sayesinde, ekibinize yeni katılanların projeye adaptasyonunu hızlandırın.

En Doğru Kararı Hızlı Alın

Gerçek zamanlı raporlar ve gelişmiş analiz yetenekleri sayesinde, işletmeniz için en doğru kararları en hızlı şekilde alın.

Pazarlık Gücünüzü Arttırın

Tüm toplantılara gelişmiş analizler ve raporlar ile katılın. Rakamlar ve göstergeler sayesinde ikna ve pazarlık gücünüzü arttırın.

WhatsApp Hattı

Esnek ve Güçlü Teknoloji   ||   Ücretsiz Analiz ve POC   ||   Müşteri Başarı Desteği

Sıkça Sorulan Sorular

İş Programı Yönetimi ile ilgili merak ettikleriniz

İş programlarınızı planlama yazılımlarında oluşturduktan sonra ilerlemelerini takip etmek için sahadan sürekli veri toplamanız gerekir. Neredeyse tam zamanlı bir iş olması bir yana, genellikle tecrübeli planlama yazılımlarını ileri düzeyde bilen ekipler tarafından yürütülmesi gerekir.

Bilgileri toplamak için sürekli saha ekipleri ile koordine olmak, telefon ve mail trafiği ile bilgileri topladıktan sonra bu beyanatları tek tek kontrol etmek gerekir. Özellikle proje sayısı ve ekip sayısı arttıkça veri toplama hatalara açık, bolca zaman gerektiren bir iş yükü haline gelebilir.

İş Programı Yönetimi Yazılımı Smartrise, planlama yazılımlarında oluşturduğunuz iş programlarını buluta yükleyip tüm raporların otomatik oluşmasına, saha ekiplerinden doğrudan veri alabilmenize, raporlama yaptığınız idare ve yöneticilere otomatik olarak tüm raporları oluşturmanıza olanak sağlar. Böylelikle her hafta saatler kazanmanıza, yanlış veriler ile hatalı kararların alınmasına engel olmanıza olanak sağlar.

Elbette ki; Ms Project, Oracle Primavera ve benzeri yazılımlar tüm planlama, iş programı oluşturma, revizyon takipleri, sapma analizleri ve güncel ilerleme takibi ihtiyaçlarınızı en gelişmiş şekli ile kendi başlarına cevaplayabilir yeteneklere sahiptir.

Ancak bu sistemlerin kullanılması için masaüstü uygulamalarının, tüm kullanıcıların bilgisayarlarında kurulu olması, veri girişi yapacak olan saha ekiplerinin yazılımlara en az orta düzeyde hakim olması zorunludur. Bu da merkezi tek bir personelin sürekli veri toplaması ve rapor hazırlaması zorunluluğunu getirir. Oysa ki; planlanlamacıların ana görevi veri toplamak değil, toplanan verilere göre sapmaları analiz etmek ve kalan işin sağlıklı planlamasını güncellemek olmalıdır.

Saha ilerlemelerini takip etmek için günlük imalat takibine erişim yetkisi olan tüm kullanıcılar (yetki verildikleri projelerde) kolaylıkla veri girişi yapabilir. Taşeron kullanıcılarını da normal kullanıcı olarak tanımlayarak kısıtlı yetki ile imalat verisi toplayabilirsiniz.

Taşeron kullanıcı sayısının çok fazla olduğu projelerde SmartRise taşeron portalını da devreye alarak yüzlerce taşeron kullanıcısının da imalat girişi yapmasını sağlayabilirsiniz.

Ek olarak taşeron portalı sayesinde şirketlere imalatların atamasını yaparak kendi sorumluluklarında olan işlerin üretim performansını görmelerini, kalan işlerin planlamalarını yapmalarını sağlayabilirsiniz. Böylelikle sadece kendi ekibinizin değil, tüm proje paydaşlarının tek bir sistem üzerinden eksiksiz bir proje yönetim deneyimi yaşamalarını sağlamış olursunuz.

Haftalık ve aylık raporlara ek olarak idare kullanıcıları için proje ilerleme dashboard ve idare raporları tasarlayabilir, idare ve müşavir kullanıcılarının da proje ilerlemesini gerçek zamanlı takip etmenize destek olabiliriz.

Yurtiçi ve yurtdışında edindiğimiz deneyim ve bilgiler ışığında sağlayacağımız danışmanlık ve koçluk desteği ile geleceğin proje yönetim sisteminde neler olması gerektiği konusunda size yol göstermekten mutluluk duyarız.

SmartRise Yazılımları

Şantiye Yönetim Yazılımı
İnşaat Şantiye Yönetim Yazılımları ile Şantiyenizi Uzaktan Kontrol Edin
Doküman ve Süreç Yönetim Yazılımı
Belge, Kalite ve Tüm Süreçlerinizin Takibini Dijitalleştirip Raporlayın
Bütçe Yönetim Yazılımı
Proje ve Şirket Maliyetlerinize Erken Müdehale Edin

 

İnşaat Dökümantasyon Yönetim Sistemi
İnşaat Projelerinizin tüm döküman ve süreç yönetimi ihtiyaçlarını tek sistemde çözün
Test ve Devreye Alma Yazılımı
Yüzlerce Test ve Binlerce Test Adımının Takibi artık hiç olmadığı kadar kolay
İş Programı / Planlama Yazılımı
Haftalık ve Aylık Tüm İmalat raporlarınızı tek ekranda raporlayın

YoneTeam Yazılım Çözümleri

SatınAlma ve Tedarik Yazılımı
Önde gelen SatınAlma ve Tedarik Uzmanlarının tecrübelerini sizin için bir yazılımda topladık
Depo Stok ve Sevkiyat Yazılımı
Eksiksiz Depo, Hata Riski Düşük Stok Sayıları için YoneTeam Depo Stok Yazılımı
Makina İkmal Yazılımı
Bakım ve Arıza Takibi ile Anında müdahale edip Ekipman Masraflarını Tek Tuşla Raporlayın