Sigorta Takip Yazılımı ile Şirketinizdeki Tüm Sigortaları Takip Edin

YoneTeam Sigorta Yazılımı ile şirketinizde makina, personel, proje, yapı, malzeme, sevkiyat vb. olan tüm sigortalanabilir kalemlerin durumunu takip edebilirsiniz. Sistemin ikaz sistemi sayesinde, bitmekte olan sigortaları tespit edebilir, güncelleme için hesaplamalar yaptırarak, yenileme işlemlerini yapabilirsiniz. Ayrıca yazılım ile gelişmiş raporlar alabilir, sigorta ödemeleri, aylık dağılımlar ve acente maliyetleri hesaplamaları yapabilirsiniz.

 

Web Tabanlı Kiralık Sistem

YoneTeam Sigorta Takibi Yazılımı yükleme gerektirmeyen, web tabanlı bir yazılımdır. Ayrıca kiralık bir yazılım olduğundan, size yüksek yazılım maliyetleri oluşturmaz.

Kolay Kullanım

YoneTeam Sigorta Takibi Yazılımı kolay kullanım ihtiyacınızdan yola çıkarak tasarlanmıştır. Detaylı takibi kolay ekranlar sayesinde daha kısa sürede yaptırabilirsiniz.

Hızlı Raporlama

Firma yetkililerinin talep ettiği ya da analiz için sizin ihtiyacınız olab raporları, yazılıma girilen veriler sayesinde hızlıca oluşturabilir, maliyet raporlarınızı yönetim ile paylaşabilirsiniz. 

10+
700+
145

Maliyetlerinizi Eksiksiz Hesaplayın

YoneTeam Sigorta Takip Yazılımı ile makina, personel, proje, yapı, malzeme, sevkiyat vb. olan tüm sigortalanabilir kalemlerin sigorta maliyetlerini kolayca hesaplayabilirsiniz

Eksiksiz ve kolayca hesapladığınız sigorta maliyetlerinizi raporlarınızda kullanabilir, senelik bütçe kalemlerinizden biri olan sigorta kısmında tutarlı öngörülerde bulunabilirsiniz.


 

Sigorta Sürelerinizi Takip Edin

Sistemin uyarı sistemi ile bitmekte olan sigortaları tespit edebilir, güncelleme için hesaplamalar yaptırarak, yenileme işlemlerini yapabilirsiniz.

Bitmeye yakın olan sigortalarınızı listeleyerek, yenileme işlemlerini günü kaçırmadan yapabilirsiniz. Üstelik sistem sizi, bitmekte olan sigorta kalemleri ile ilgili ikaz da edecektir.

Dokümanlarınızı Arşivleyin

YoneTeam Sigorta Takip Yazılımını bir sigorta arşivi gibi kullanarak, her sigortaya ait dokümanları yükleyebilir ve ya silebilirsiniz.

Geriye dönük evrak kontrolü yapmak istediğinizde, dosya dosya arşiv taramak yerine, ilgili sigorta kalemleri ile ilgili tüm evrakları sistemden görüntüleyebilirsiniz.

E-bültenlerimize üye olarak bizden ve sektördeki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.