Takip, Koordinasyon ve Raporlama için YoneTeam Yazılımları

Şirketinizin farklı birimlerinde, farklı operasyonlar için kullanabileceğiniz YoneTeam Yazılımları, birimlerinizdeki işlerin koordineli bir şekilde yürüyerek hedeflerinize ulaşmanız için en büyük yardımcılarınızdan biridir. Tüm sektör ve şirket tiplerinde uyarlanarak kullanılabilen YoneTeam Yazılımları ile işlerinizi takip edebilir, birim içi ve birimler arası koordinasyon sağlayabilir, kritik kararlar alırken raporlama ekranlarından faydalanabilirsiniz. Üstelik YoneTeam Yazılımları Ailesinin bireyleri kiralık ve web tabanlı yazılımlardır. 

 

Satın Alma Yazılımı

YoneTeam Satın Alma Yazılımı şirketinizin birimlerinde oluşan talepten, siparişinizin deponuza girene kadar işleyen tüm operasyonu yürüterek, süreci kontrol edebileceğiniz bir Satın Alma ve Tedarik Zinciri yazılımıdır. Yazılım, satın alma süreçlerinin daha kolay yürümesini sağlayarak, hatalı işlem risklerini azaltan özellikleri sayesinde şirketlere satın alırken kazandırmayı hedefler.

Puantaj Yazılımı

Puantaj ve Personel Yönetim Yazılımı, merkezinizde ya da farklı lokasyonlarda bulunan çalışanlarınızın puantaj ve hakedişlerinizi hesaplamanızı sağlar. Özellikle personellerin vardiyalarını, izin durumlarını takip etmek ya da sirkülasyonu yüksek şirketlerin hakediş takiplerini yapabilmek için tasarlanmış yazılım, üretim ve insan kaynakları birimlerinizdeki yönetim gücünü arttırır.

Depo Stok Yazılımı

Satın Alma Yazılımının modüllerinden biri olup, ayrıca tek başına da kullanılabilen Depo Stok yazılımı ile deponuza giriş çıkan yapan malzemeleri, stok durumunuzu, kritik seviyeye düşen kalemleri takip edebilmenizi sağlar. Depo Stok Yazılımı birimlerinizdeki diğer programlara da entegre çalışabilir. Yazılım ile satın alma sonrası tüm depo süreçlerini yürütebilirsiniz.

Şantiye Yazılımı

YoneTeam Şantiye Yazılımı İnşaat sektöründe kontrol ve koordine edilmesi en zor sahalardan olan şantiyelerin, kontrolü ve yönetimi için tasarlanmış bir yazılımdır. Şantiyenin ihtiyaçları baz alınarak yazılan program, personel, ürün ve projenin ilerleyişi ile ilgili yöneticilerin bilgilendirilmesini sağlar. 

Makina İkmal Yazılımı

YoneTeam Makina İkmal Yazılımı ile tüm makinalarınızın bilgilerini detaylı bir şekilde tutabilir, arıza ve bakım hatırlatmaları ile makinalarınızın ömrünü uzatarak, üretim verimliliğinizi arttırabilirsiniz. Yazılım sayesinde makinalarınızın üretim kapasitesi artarken, ömrü uzar.

 

Diğer Yazılımlar

YoneTeam Yazılımı Ailesinin diğer üyeleri olan; Teklif Hazırlama, Finans, Demirbaş Takibi ve Sigorta Takibi Yazılımları kullanıldığı birimlerde, işleri organize ve standardize etmeyi hedefler. Özellikle ekibi, birimlerdeki hammaliyelerden kurtararak, ekibe daha stratejik konu başlıklarına yönelmeleri için zaman kazandırır.

10+
700+
145

layout styles

Yönetim Gücünüzü Arttırın

YoneTeam Yazılımları bir çok biriminizde kullanılarak, yöneticilere kolay koordinasyon ve tek ekrandan takip yapabilme avantajı sağlar.

Tüm birimlerden rapor beklemenize gerek kalmadan, yazılımların yönetici ekranlarından süreç ve biten görevler vb. bir çok bilgiyi kolay izlenebilir raporlar şeklinde görebilirsiniz. Alacağınız kararlarda yazılımlar size kararlarınızı destekleyici verileri bulmanızı sağlar.


 

Maliyetlerinizi Düşürün

YoneTeam Yazılımları, birimlerde oluşabilecek olası problemleri önceden fark etmenizi ve gerekli önlemleri almanızı sağlar.

YoneTeam Yazılımları için ayrıca bütçe ayırmanıza gerek kalmadan, dilediğiniz sürelerde kiralama da yapabilirsiniz. Dolayısıyla hem operasyon maliyetlerinizi, hem de kiralık seçeneği ile başlangıç maliyetlerinizi düşürür.


style switcherlayout styles


Takip Kolaylığı Sağlayın

YoneTeam Yazılımları web tabanlı yazılımlardır. Yani internetinizin olduğu her hangi bir yerden, her hangi bir cihaz ile yazılımları 7/24 kullanabilirsiniz.

Yazılımların yükleme gerektirmeden, internet sitesi mantığı ile kullanılabiliyor olması, size üretim ya da operasyon sahalarınızda dolaşarak işi takip etmek yerine, istediğiniz yerde çalışma imkanı sağlar.

E-bültenlerimize üye olarak bizden ve sektördeki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

SİZE ÖZEL ÇÖZÜMLER İLE
ÖLÇÜLEBİLİR YÜKSEK KARLILIK VE VERİMLİ ŞİRKETLER

Çünkü tüm şirketlerin maliyetlerini azaltmaya, ölçülebilir,
kontrol edilebilir ve karlılığı yüksek süreçler yaratmaya ihtiyacı vardır.