Şantiye Yönetim Yazılımı ile
Tüm Şantiyelerinizi Uzaktan Yönetin

Şantiye Takip Programı SmartRise

Proje Kaosunu Keyfe Dönüştürün

Satınalma talep yönetim sistemi

Belge iş yüklerinden kurtulun

İş yüklerini SmartRise'a taşıyıp imalatlarınıza odaklanın. Sürekli belgelerle uğraşmak yerine, sadece bilgi girişi yaparak raporlama otomasyonu ve konforuna kavuşun.

İşbirliğini zirveye taşıyın

Şantiyede olan biten her şeyi SmartRise'da anlık takip edin. Tüm ekibiniz aradığı tüm bilgiye her yerden anında ulaşsın. Tüm onay süreçlerini tek yerden ilerletin.

Kolay arayüzlerle keyifle çalışın

Karmaşık arayüzlerden whatsapp ve e-tablolardan kurtulun. SmartRise ile süreçler kendiliğinden aksın, aradığınız her şey her an elinizin altında olsun.

Maliyet Kontrol Başarı Hikayenizi Yaratın

Saha Personel Takibi

İşgücü Verimliliğini Arttırın

Çalışanların tüm bilgilerini tek ekrandan yönetin. Vardiya ve Puantaj Takibi ile iş gücü kaynaklarınızı etkin yönetin. Belgelere Her Yerden Ulaşın.

Personelinizin temel özlük bilgileri, İSG ve benzeri tüm belgeleri, izinleri gibi bilgilere kolayca ulaşın. Yıllar boyunca bulutta güvenle saklayın.

Kendi Ekibinizin ve Taşeron personellerinin performans raporlarına anlık ulaşarak proje gecikmelerinin önüne geçin. Oluşan krizleri daha hızlı çözün.

Personel Takibini Keşfet >>
Saha Personel Takibi

Puantaj Takibi

İşçilik Maliyetlerini Azaltın

Puantaj Takip Sistemi sayesinde ek iş yükleri oluşturmadan akıllı raporlar ve analizlere sahip olabilirsiniz. Otomatik oluşan puantaj takip formları sayesinde hızlıca puantaj girişini tamamlayın.

Kendi Ekibinizin puantajlarını kişi bazında, taşeron puantajlarını ekip bazında takip edin. İşçilik ilerleme ve performans raporlarına her cihazdan anlık ulaşarak proje gecikmelerinin önüne geçin.

Herşeyi Görün, Daha Rahat Yönetin. Zamanında takviye yaparak gecikmeleri oluşmadan engelleyin.

Puantaj Takibini Keşfet >>
Puantaj Takibi
İmalat Takip Sistemi

İmalat Takip Sistemi

Vaktinde ve Bütçesinde Projeler

İmalat Takip Sistemi sayesinde Ekibinizi, Zamanınızı ve Bütçenizi Etkin Şekilde Yöneterek Projelerinizi Vaktinde ve Daha Yüksek Kar ile tamamlayabilirsiniz

Her kültüre her yapıya uygun 5 farklı alternatif imalat takip metodunu destekleyen SmartRise sayesinde, iş yapış şeklinizi değiştirmeden gelişmiş analiz ve raporlama yeteneklerine kavuşun.

İmalat Yönetimi sayesinde proje yönetim yeteneklerinizi arttırın. Sahadan günlük veya haftalık veriler toplayın. Proje ilerlemesini ve Bitiş öngörülerini her cihazdan denetleyin.

İmalat Takibini Keşfet >>
Günlük Raporlar

Günlük Raporlar

Raporlamayı Otomasyona Taşıyın

Puantaj, İmalat verileriniz günlük rapora otomatik olarak gelerek, günlük raporlarınızın anlık oluşmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede SmartRise raporlama için proje süresince harcadığınız yüzlerce saati size geri kazandırır.

Ek olarak Mahal ve Disiplin bazlı günlük işlemleri takip edin. Notlar alın, ertesi günü planlayın. Fotoğraflar ile şantiyedeki sorunları çözüp, yapılan imalatları her yerden denetleyin.

Raporlama Otomasyonu sayesinde hız ve tam kontrol yetenekleri ile tanışın.

Proje Kayıplarınızı Geri Kazanın

Şantiye Yönetim Yazılımı ile

İşletmenizin geleceğine en iyi yatırımı yapın

Şantiye Takip Çözümleri

Daha az dert. Daha çok üretim. Daha Hızlı İlerleme.

Şantiye Takip Yazılımı Basic

239 ₺ / Ay

kullanıcı başına

Sade ve keyifli arayüzler ile şantiye ve personel takibi süreçlerini kolaylıkla ilerletmek isteyenler için

Ücretsiz Dene

İnşaat Yönetim Sistemi Power

419 ₺ / Ay

kullanıcı başına

Tüm günlük şantiye işlemlerini tek ekrandan yöneterek tam hakimiyet sağlamak isteyenler için

Ücretsiz Dene

SmartRise ŞYS Starter

Projenin büyük bir kısmını taşere edip, proje ilerlemesini taşeron hakedişleri üzerinden takip eden şirketler için

Sunum İste

SmartRise ŞYS Standart

İşin başında bütçe planlaması yaparak proje ilerlemesini baseline bütçe üzerinden takip eden şirketler için

Sunum İste

SmartRise ŞYS Professional

Detaylı veri kültürüne sahip, Kazanılmış Değer Analizi ile iş bitimi maliyetini anlık görmek isteyen şirketler için

Sunum İste

Sorularınız mı var?

Sunum İsteyin

veya

+90 (850) 885-3648

İşletmenize Faydaları

İşletmenizin geleceğine en iyi yatırımı yapın

Tasarruf Sağlayın

Hatalı, eksik, mükerrer ve gözden kaçan işlemleri tek noktada yönetin. Raporlama ve denetleme disiplini getirin. Maddi kayıplarınızı geri kazanın.

İş Sürekliliği Oluşturun

Şirketinizi ve Projelerinizi kişilerden bağımsız hale getirin. Sisteminizi oluşturup, her seferinde harika sonuçlar elde edin.

İş Yüklerinden Kurtulun

Tüm operasyonel süreçlerinizi dijitale taşıyıp ekibinizin tekrarlayan işlerle vakit kaybetmesini engelleyin.

Eğitim Maliyetlerini Azaltın

Proje süreçlerini standarda çeviren SmartRise sayesinde, ekibinize yeni katılanların projeye adaptasyonunu hızlandırın.

En Doğru Kararı Hızlı Alın

Gerçek zamanlı raporlar ve gelişmiş analiz yetenekleri sayesinde, işletmeniz için en doğru kararları en hızlı şekilde alın.

Pazarlık Gücünüzü Arttırın

Tüm toplantılara gelişmiş analizler ve raporlar ile katılın. Rakamlar ve göstergeler sayesinde ikna ve pazarlık gücünüzü arttırın.

Çözüm İsteyin

Esnek ve Güçlü Teknoloji   ||   Ücretsiz Analiz ve POC   ||   Müşteri Başarı Desteği

Sıkça Sorulan Sorular

Maliyet Kontrolü ile ilgili merak ettikleriniz

Bütçe yönetimi yazılımı, özellikle inşaat projelerinde bütçe oluşturma, takip etme ve yönetme sürecini kolaylaştırmak için Digita tarafından tasarlanmış bir yazılımdır. Bu yazılım, inşaat projelerindeki gelir ve giderleri izlemek, taşeron sözleşme ve hakedişlerini takip etmek, tedarik maliyetlerini izlemek, finansal hedefler belirlemek ve bütçe planlarını oluşturmak gibi işlemleri otomatikleştirebilir.

İnşaat bütçe yönetimi yazılımı, inşaat projelerindeki tüm maliyetleri ve bütçeleri yönetmek için sektöre özel olarak tasarlanmıştır. Bu yazılım sayesinde, inşaat projelerindeki harcamaların takibi ve kontrolü kolaylaşır. Ayrıca, proje yöneticileri ve inşaat ekipleri, gerçek zamanlı bütçe verileri ve raporlama özellikleri sayesinde projenin bütçesini sürekli olarak izleyebilir ve gerektiğinde müdahale edebilirler.

İnşaat bütçe yönetimi yazılımları, inşaat projelerindeki maliyetlerin kontrolünü artırarak zaman ve para tasarrufu sağlar. Bu yazılım genellikle, inşaat firmaları, müteahhitler ve diğer inşaat profesyonelleri tarafından kullanılır.

Maliyet kontrol yöntemleri, işletmelerin bütçelerini ve mali durumlarını yönetmelerine yardımcı olur. İşletmeler, maliyet kontrolü sayesinde planlanan bütçeye uygun olarak faaliyet gösterebilirler. Ayrıca, maliyet kontrolü, gereksiz harcamaları belirleme ve işletmenin maliyetlerini azaltma fırsatı sağlar. Maliyet kontrolünün düzenli gerçekleştiriliyor olması, işletmelerin karlılığını artırarak daha sürdürülebilir bir işletme olmalarını sağlar.

Maliyet kontrolü, işletmelerin karlılığını artırmanın yanı sıra, pazardaki rekabet gücünü de arttırır. Bu sayede, özellikle inşaat şirketleri ve müteahhit firmalar daha fazla iş alabilme potansiyeline sahip olur. Gereksiz maliyetlerden kaçınılması, işletmenin kaynaklarının daha etkili kullanılmasını sağlar. Anlık olarak maliyet kontrol raporlama kültürüne sahip işletmeler maliyet sapmalarına sebep olan etkenleri daha erken tespit edebilir; maliyetler daha oluşmadan engelleyici tedbirler alabilirler.

Kazanılmış değer analizi, bir proje yönetim tekniği olup, bir projenin gerçekleştirilmesindeki performansı ölçmek için kullanılan bir yöntemdir. Proje yöneticilerine gerçekleşen çalışmaların, zamanında ve bütçeye uygun olarak yapılıp yapılmadığını ve projenin tamamlanması için ne kadar süre ve bütçe gerektiğini belirlemede yardımcı olur. İş sonu maliyeti öngörüsü için en etkin araçlardan biridir.

Kazanılmış değer analizi, projenin planlanan ve gerçekleşen bütçeleri arasındaki farkları değerlendirerek, projenin ilerlemesini ve başarıya ulaşma olasılığını tahmin etmeye yardımcı olur. Bu yöntemde, planlanan çalışmaların maliyeti ve gerçekleştirilen çalışmaların maliyeti karşılaştırılır. Örneğin, ilgili tarihte 100 m2 yapılması planlanan ve 1.000TL'ye mal olması planlanan bir imalatın hem ne kadarının yapıldığını, hem birim maliyetinin ne kadar saptığını hesapladığı gibi hem de iş bitiminde toplam maliyet öngörüsü sunar.

DIGITA, KDA yöntemi ile çalışan onlarca farklı ürüne sahiptir ve her seviyedeki şirkete uygun kuruma özel çözümler de geliştirmektedir.

SmartRise Yazılımları

Şantiye Yönetim Yazılımı
İnşaat Şantiye Yönetim Yazılımları ile Şantiyenizi Uzaktan Kontrol Edin
Doküman ve Süreç Yönetim Yazılımı
Belge, Kalite ve Tüm Süreçlerinizin Takibini Dijitalleştirip Raporlayın
Bütçe Yönetim Yazılımı
Proje ve Şirket Maliyetlerinize Erken Müdehale Edin

 

İnşaat Dökümantasyon Yönetim Sistemi
İnşaat Projelerinizin tüm döküman ve süreç yönetimi ihtiyaçlarını tek sistemde çözün
Test ve Devreye Alma Yazılımı
Yüzlerce Test ve Binlerce Test Adımının Takibi artık hiç olmadığı kadar kolay
İş Programı / Planlama Yazılımı
Haftalık ve Aylık Tüm İmalat raporlarınızı tek ekranda raporlayın

YoneTeam Yazılım Çözümleri

SatınAlma ve Tedarik Yazılımı
Önde gelen SatınAlma ve Tedarik Uzmanlarının tecrübelerini sizin için bir yazılımda topladık
Depo Stok ve Sevkiyat Yazılımı
Eksiksiz Depo, Hata Riski Düşük Stok Sayıları için YoneTeam Depo Stok Yazılımı
Makina İkmal Yazılımı
Bakım ve Arıza Takibi ile Anında müdahale edip Ekipman Masraflarını Tek Tuşla Raporlayın