İnşaat Şantiye Yönetim Yazılımları ile Şantiyenizi Uzaktan Kontrol Edin

İnşaat Otomasyon projesi DIOS kapsamında inşaat şirketleri için özel olarak üretilen yone-team Şantiye Modülü veya Şantiye Yazılımı, inşaat taahhüt ve saha imalatı yapan tüm şirketler için tasarlanmıştır. Şantiyenizi uzaktan kontrol etme imkanı sunar. Şantiye Yönetim Yazılımı ile günlük raporlarınızı tutabilir, genel olarak mahal bazlı ilerlemeyi takip edebilir, dashboard tek ekran uygulamaları ile özet anlık raporlar alabilir, Depo Ambar, Finans ya da Satın Alma Yazılımları ile entegre ederek tam kapsamlı çalışmalarınızı yürütebilirsiniz.

 

Web Tabanlı Kiralık Sistem

YoneTeam Şantiye Yazılımı web tabanlı yani yükleme gerektirmeyen bir yazılımdır. Yazılımı her hangi bir yerden, herhangi bir cihazla kullanabilir, kesintiye uğramadan süreçlerinizi yönetebilirsiniz. Ayrıca yazılıma büyük bütçeler ayırmanıza gerek kalmadan, sistemi kiralayarak kullanabilirsiniz.

Türkçe Panel Türkçe Destek

YoneTeam Şantiye Yazılımı Türkiye için üretilen bir yazılımdır. Şantiyelerdeki sorunları çözmesi üretilen sistemin tüm ekranları Türkçe'dir. Ayrıca yazılım ile ilgili aklınıza takılan tüm sorularda ya da yazılımı tam performans kullanabilmeniz için ekibimiz size destek olur. 

Entegrasyon

YoneTeam Şantiye Yazılımı diğer birimlerinizin yazılımları ile entegre çalışabilir. Özellikle YoneTeam Depo Ambar ve Puantaj yazılımları dışında farklı programlar kullanıyorsanız, yapılacak entegrasyon çalışmalarından sonra tüm yazılımlarınızı bir biri ile konuşturabilirsiniz.

10+
700+
145

Proje İlerleyişini Anlık Takip Edin

YoneTeam Şantiye Yazılımı'nda bulunan raporlama araçları ve Dashboard/Tek Ekran Uygulamaları ile şantiyenizdeki proje ilerleme durumunu anlık olarak takip edebilirsiniz.

Şantiyelerddeki en büyük sorunlardan biri olan anlık olarak hangi mahalin bittiği, projenin hangi kısmında olduğu kısmını Tek Ekran Uygulaması ile takip edebilir, şantiye yönetim gücünüzü arttırabilirsiniz. 
 

 

Hakediş Takibini Kolayca Yapın

YoneTeam Şantiye Yönetim Yazılımı ile inşaat sektöründeki puantaj ve bilhassa taşeron hakediş takibini kolayca yapabilir, yönetebilirsiniz.

Taşeron sözleşme ve hakediş takibini yapabileceğiniz Şantiye Yönetim Yazılımı ile, taşeronlarınız ile ilişkilerini sözleşme kurallarını aksamadan yerine getirebilir, zararlarınızı engelleyebilirsiniz. Etap Etap Tamamlanma Hızını İzleyin

YoneTeam Şantiye Yazılımı ile projelerinizin ilerleme durumunu takip edebilir, tahmini etap bitiş tarihlerini öngörebilirsiniz.

Detaylar ile boğuşmadan, bir yönetici gözüyle şantiyenizdeki anlık ilerleme durumunu, YoneTeam Şantiye Yazılımı ile bulunduğunuz her noktadan takip edebilirsiniz.

 

E-bültenlerimize üye olarak bizden ve sektördeki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

SİZE ÖZEL ÇÖZÜMLER İLE
ÖLÇÜLEBİLİR YÜKSEK KARLILIK VE VERİMLİ ŞİRKETLER

Çünkü tüm şirketlerin maliyetlerini azaltmaya, ölçülebilir,
kontrol edilebilir ve karlılığı yüksek süreçler yaratmaya ihtiyacı vardır.