Maliyet Kontrol Hizmeti ile
Karlılığınızı Arttırın

Çözüm İsteyin

Güleryüzlü ekibimiz çözüm 2 tiplerimizle size nasıl yardımcı olacağımızı anlatsın

Sürdürülebilir Kârlılık için Maliyet Kontrol Hizmetimizden Yararlanın

DIGITA SmartRise çözümleriyle proje maliyetlerinizi yönetilebilir seviyelere çeker. Projelerinizdeki mevcut durumu analiz ederek, halihazırda uygulanan pratiklerle ilerlenmesi durumundaki projenizin olası senaryolarını belirlemekteyiz. Varılan sonuçlarla şirketlerin minimum eforla maksimum faydayı elde etmelerini sağlamaktayız. Çalışmalarımızın temelini, yapım yönetimi ve maliyet kontrol literatüründe bulunan Kazanılmış Değer Yönetimi oluşturuyor. Bu yöntem ile inşaat şirketleri: Neredeyim ? Nereye Gidiyorum ? Ne Yapmalıyım ? gibi soruları cevaplandırabilir.
 

Neredeyim ?

Proje yönetim sürecinde sorunlarınızın çözülmesi için yapılması gereken en önemli yaklaşımlardan biri mevcut durumu analiz etmektir. Durum raporlarının konsolide şekilde sunumu ve düzenlenmesi daha başlangıçta sorunların çözümü için külfet yaratmaktadır. SmartRise’ın size sağlayacağı raporlarla mevcut durumunuzu kolayca görüntüleyebilirsiniz.

Nereye Gidiyorum ?

Sağlıklı bir ilerleme için projenin kendi dinamikleri ve bu dinamiklerin tüm resmi nereye götürdüğü detaylıca incelenmelidir. Hedefinize doğru uzanan projeksiyon grafiklerinin her birinin ancak en doğru şekilde saptanması ve hesaplanması ile kapasite arttırımı ve/veya yön-plan değişikliği adımlarını doğru olarak alabilirsiniz.

Ne Yapmalıyım ?

Şirketlerin en çok zorlandığı konulardan biri olan hedefe yönelik doğru adımları atma basamağında, sağladığımız hizmetler ile projeniz için uygulanabilir çözümleri sunmaktayız. Siz de tüm bu karmaşıklıktan kurtularak stratejik planlamanızın optimuma ulaşması için gerekli adımları SmartRise ile atabilirsiniz.

Bütçe Yönetim Yazılımı

Büyük Resmi Görün

Tüm verileri tek noktada, tek ekranda ve her yerden erişerek büyük resmi yönetin.

SmartRise'da oluşabilecek zararlarla ilgli planlar yapabilir, projenizi kapsam dışına çıkmadan zamanında ve maliyetinde sonlandırabilirsiniz.

Bütçe Yönetim Sistemi

Proje Bitiş Maliyetini Öngörün

SmartRise ile sahadan elde edilen verilerle hazırlanan raporlar sonucu maliyetlerinizi analiz ederek, bitiş maliyetlerinizi öngörebilirsiniz.

Gerçekleşebilecek tüm senaryoları göz önünde bulundurarak projenizin maliyetini, karlılığını ve optimum noktadan ne kadar uzak olduğunuzu görüntüleyebilir, ilgili planlarınızı oluşturabilirsiniz.

Bütçe Yönetim Yazılımı

Pazarlık Gücünüzü Arttırın

İlgili birimlerin güncel ilerleme maliyet analizlerine bakarak taşeronlarınız, tedarikçileriniz ve idare ile toplantılarınızda güçlü olan taraf siz olabilirsiniz.

Elde edilen verilerle taşeronlar ile hakediş, tedarikçilerle satın alma işlemleri ve idare ile bütçe pazarlığını daha kazançlı yapabilirsiniz.

Maliyetlerinizi Bilerek Proje Planlaması Yapın