Şirketinizin Tüm Satın Alma Süreçlerini İnternete Taşıyın

Satın Alma Birimleri'nin ortak sorunlarından yola çıkılarak yazılan YoneTeam Satın Alma Yazılımı riskleri ortadan kaldırarak, maliyetleri düşürmeyi hedefler. Satın Alma Sorumluları'nın üzerindeki hammaliyeleri azaltarak, stratejik işlere vakit ayırmalarını sağlayan YoneTeam Satın Alma Yazılımı ile zamandan ve maliyetten tasarruf edebilirsiniz. Şirketinizdeki Finans, Depo - Ambar gibi yazılımlarla entegre çalışabilirsiniz. Talep, teklif, tedarik ve sipariş süreçlerini yönetebileceğiniz Satın Alma Yazılımı ile teklif kıyaslama, tedarikçi değerlendirme ve puanlama, geriye dönük teklifleri görme gibi bir çok işlemi yapabilir, satın alma sürecinizi hızlandırabilirsiniz.

 

Web Tabanlı Kiralık Sistem

YoneTeam Satın Alma Yazılımı web tabanlı yani yükleme gerektirmeyen bir yazılımdır. Yazılımı her hangi bir yerden, her hangi bir cihazla kullanabilir, kesintiye uğramadan süreçlerinizi yönetebilirsiniz. Ayrıca yazılıma büyük bütçeler ayırmanıza gerek kalmadan, sistemi kiralayarak kullanabilirsiniz.

Türkçe Panel - Türkçe Destek

YoneTeam Satın Alma Yazılımı Türkiye için üretilen bir yazılımdır. Türk Satın Almacı'ların sorunlarını çözmesi için üretilen sistemin tüm ekranları Türkçe'dir. Ayrıca yazılım ile ilgili aklınıza takılan tüm sorularda ya da yazılımı tam performans kullanabilmeniz için ekibimiz size destek olur.

Diğer Birimler ile Entegrasyon

YoneTeam Satın Alma Yazılımı diğer birimlerinizin yazılımları ile entegre çalışabilir. Özellikle YoneTeam Finans ve Depo yazılımları dışında farklı programlar kullanıyorsanız, yapılacak entegrasyon çalışmalarından sonra tüm yazılımlarınızı bir biri ile konuşturabilirsiniz.

10+
700+
145

layout styles

Tek Ekranda Taleplerinizi Yönetin

YoneTeam Talep Modülü birimlerde oluşan ihtiyaçları yapacağınız yetkilendirmeler sayesinde talep girişleri ile sistemde toplayabilirsiniz 

Tek ekranda bütün talepleri görebilir, farklı yetkilendirmeler yaparak talep onaylama sürecini yönetebilir, farklı lokasyonlarda bulunan operasyonlarınızın taleplerini tek merkezden takip edebilirsiniz.  
 

 

Tekliflerinizi Online Alın

YoneTeam Teklif Modülü ile mail ve telefon trafiğinden kurtularak, sistemden tek tuşla dilediğiniz tedarikçiden online teklif alabilirsiniz.

Ürün ve hizmet çeşitliliğine göre grupladığınız tedarikçilerinizden, yazılım üzerinden teklif isteyebilir, gelen teklifleri yine sistem üzerinde görebilirsiniz. Kıyaslama ekranları ile tekliflerinizi, geçmiş teklifler ile kıyaslayabilirsiniz.


style switcher
 
layout styles

Tedarikçilerinizi Gruplayarak Hız Kazanın

Talep ile başlayan satın alma sürecinizde tedarikçinizden gelen teklife karar verdikten sonra Tedarik Modülünden online sipariş formu oluşturabilir, paylaşabilirsiniz.

Oluşturulan online sipariş formunda teslimat, ödeme şekli, miktar, vade gibi tüm ayrıntıları netleştirerek, tedarikçiniz ile online olarak paylaşabilirsiniz. Ayrıca aynı tedarikçiler ile geçmişte yaptığınız sipariş işlemlerini de inceleyebilir, dikkat edilmesi gereken unsurları tedarikçi değerlendirme formlarında not olarak girebilirsiniz.

 

E-bültenlerimize üye olarak bizden ve sektördeki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.