SatınAlma ve Tedarik Zincirinde
Dijital Dönüşüm Mucizesi Gerçekleştirin

Önde gelen SatınAlma ve Tedarik uzmanlarının tecrübelerini sizin için bir yazılımda topladık.

Talep, teklif, tedarik ve sipariş süreçlerini yönetebileceğiniz Satın Alma Yazılımı ile teklif kıyaslama, tedarikçi değerlendirme ve puanlama, geriye dönük teklifleri görme gibi bir çok işlemi yapabilir, satın alma sürecinizi hızlandırabilirsiniz.

Hemen Arayın Sunum İsteyin

layout styles

Talep Yönetimi

Tek Ekrandan Taleplerinizi Yönetin

YoneTeam Talep Modülü birimlerde oluşan ihtiyaçları yapacağınız yetkilendirmeler sayesinde talep girişleri ile sistemde toplayabilirsiniz 

Tek ekranda bütün talepleri görebilir, farklı yetkilendirmeler yaparak talep onaylama sürecini yönetebilir, farklı lokasyonlarda bulunan operasyonlarınızın taleplerini tek merkezden takip edebilirsiniz.  
 

 

Teklif Yönetimi

Tekliflerinizi Online Alın

YoneTeam Teklif Modülü ile mail ve telefon trafiğinden kurtularak, sistemden tek tuşla dilediğiniz tedarikçiden online teklif alabilirsiniz.

Ürün ve hizmet çeşitliliğine göre grupladığınız tedarikçilerinizden, yazılım üzerinden teklif isteyebilir, gelen teklifleri yine sistem üzerinde görebilirsiniz. Kıyaslama ekranları ile tekliflerinizi, geçmiş teklifler ile kıyaslayabilirsiniz.


style switcher
 
layout styles

Tedarikçi Yönetimi

Tedarikçilerinizi Gruplayarak Hız Kazanın

Talep ile başlayan satın alma sürecinizde tedarikçinizden gelen teklife karar verdikten sonra Tedarik Modülünden online sipariş formu oluşturabilir, paylaşabilirsiniz.

Oluşturulan online sipariş formunda teslimat, ödeme şekli, miktar, vade gibi tüm ayrıntıları netleştirerek, tedarikçiniz ile online olarak paylaşabilirsiniz. Ayrıca aynı tedarikçiler ile geçmişte yaptığınız sipariş işlemlerini de inceleyebilir, dikkat edilmesi gereken unsurları tedarikçi değerlendirme formlarında not olarak girebilirsiniz.