Finans Yazılımı ile
Finans ve Ön Muhasebenizi Hızlandırın

Çözüm İsteyin

Güleryüzlü ekibimiz çözüm 2 tiplerimizle size nasıl yardımcı olacağımızı anlatsın

Ön Muhasebe Süreçlerinizi Hızlandırın

YoneTeam Finans Yazılımı ile hem finans takibi hem de ön muhasebe süreçlerinizi takip edebilir, kiralık ve yükleme gerektirmeyen yazılımımız ile riskleri ortadan kaldırarak geleceği görebilirsiniz. Yazılımın modülleri ile Nakit Akış Takibi, Bütçe Öngörüsü, Tahsilat Takibi, Banka Kasa Takibi, Çek Senet Takibi, Alacaklı Borçlu Cari Takibi gibi süreçlerinizi kolayca yönetebilirsiniz. Ayrıca Üretim, Şantiye, Satınalma, Depo Ambar gibi diğer birimlerinizin kullandığı yazılımlara entegre edilerek, birimlerden finans süreçlerinize yansıyan rakamları da otomatik olarak alabilir, kontrol edebilirsiniz.

 

Web Tabanlı Sistem

YoneTeam Finans Yazılımı web tabanlı bir sistemdir. Yani internetinizin olduğu herhangi bir yerden, dilediğiniz cihazdan yükleme yapmadan kullanabilirsiniz. Sürekli ofisinizde durmanıza gerek kalmadan 7/24 süreçlerinize istediğiniz yerden müdahale edebilir, takipte kalabilirsiniz.

Kiralık Sistem

Bir program satın almaya ayıracak bütçe yerine Finans Yazılımı'nı kiralayabilir, böylece başlangıç maliyetlerini düşürebilirsiniz. Uygun başlangıç maliyeti avantajı sunan Kiralık Finans Yazılımı ile Finans ve Ön Muhasebe süreçlerinizi daha basit yöntemlerle yürütebilirsiniz.

Türkçe Destek

Yazılım ile ilgili her türlü sorunuzun cevabını ekibimizden alabilirsiniz. YoneTeam yazılımları Türkçe ve Türkiye için üretilmiş yazılımlardır. Bu sebeple, yazılımı almayı düşündüğünüz andan tamamen işlerinize adapte etme sürecinize kadar ekibimiz size destek olur.

15+
700+
800+
5,2+

Nakit Akışınızı Günlük Takip Edin

Şirketlerin nakit akışı ve muhasebe işlemleri arasındaki farklılıkları düzenlemek amacıyla ortaya çıkan ön muhasebe süreci ayrı işlem ve takip gerektiren bir süreçtir. Nakit akışı, tahsilat ve harcama verilerini ayrı ayrı incelemek şirket yetkilileri için zaman ve iş yükü oluşturur.

Bu tespitten yola çıkarak YoneTeam Finans Yazılımı şirketlerin ödeme, nakit akışı ve gelir-gider takiplerini program üzerinde takvim şeklinde görüntüleme imkanı sağlayarak, tüm gelir-gider işlemlerini günlük olarak takip edebilmenizi sağlar. Eksi bakiyeye düşülen günlerde kullanılacak kredi miktarına kadar hesaplamaya izin veren Finans Yazılımı bir sonraki adımınız için size yardımcı olur.
 

Tahsilat Takibi için Sistem Kurun

YoneTam Finans Yazılımı Tahsilat Takibi Modülü ile tahsilat işlemlerinizi takip edebilir, yönetebilirsiniz.

Mail, sms, fax vb iletişim kanallarına yapılan entegrasyonlarla, müşterilerinizi belirlediğiniz aralıklarda bilgilendirebilirsiniz. Sürecinizi otomatize eden bu sistem ile nakit akışınızı hızlandırıp, borçlu müşteri sayınızı azaltabilirsiniz. 
 


Alacaklı/Borçlu Cari Hesapları Anlık Kontrol Edin

YoneTeam Finans Yazılımı alacak ve borçlarınızı ait cari hesaplarınızı takip etmenizi sağlar.

İlgili hesaplarda girdiğiniz kayıtlara istinaden tarih ya da hesap bazında döküm alabilirsiniz. Vadeli işlemler, kasa defteri, çek ve senet için Para Akış Raporu vererek size o anki durumunuzu değerlendirmek ve bir sonraki adımınızı belirlemek konusunda yardımcı olur.

 

E-bültenlerimize üye olarak bizden ve sektördeki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.