Tüm Şantiyelerinizi Tek Ekrandan Yönetin

SmartRise ürün ve çözümleri ile Sahadan anlık veri toplayın, Şantiyenizi her yerden takip edin, ilerleme raporları alın. Tüm şantiyelerinizi Tek ekrandan ve Uzaktan rahatlıkla Kontrol Edin.

Dünya devlerinden küçük ekiplere kadar geniş bir yelpaze içinde her ölçekteki şirkete göre uyarlanabilen SmartRise raporlama ve denetleme çözümleri ile işlerinizi takip edebilir, birim içi ve birimler arası koordinasyon sağlayabilir, kritik kararlar alırken raporlama ekranlarından faydalanabilirsiniz. Üstelik SmartRise Ailesinin bireyleri kiralık ve web tabanlı yazılımlardır.

Doküman ve Süreç Yönetim Sistemi

DIGITA SmartRise çözümü ile projelerinizdeki veya şirketinizin iç işleyişinde bulunan tüm süreçlerin takibini yapabilirsiniz. Proje dahilinde bulunan tüm çizim, belge, doküman, evrak, kalite formları, onay, izin vb. formları oluşturup yalın süreç yönetimi işlemlerini yapabilirsiniz.

Şantiye Yönetim Sistemi

YoneTeam Şantiye Yazılımı İnşaat sektöründe kontrol ve koordine edilmesi en zor sahalardan olan şantiyelerin, kontrolü ve yönetimi için tasarlanmıştır. Şantiyenin günlük hareketlerini planlayıp takip etmenizi sağlayarak tek merkezden günlük hareketlerin izlenebilmesini sağlar.

Bütçe Yönetim Sistemi

DIGITA SmartRise çözümleriyle proje maliyetlerinizi yönetilebilir seviyelere çeker. Projelerinizdeki mevcut durumu analiz ederek, halihazırda uygulanan pratiklerle ilerlenmesi durumundaki projenizin olası senaryolarını belirlemekteyiz.

İş Programı Yönetim Sistemi

İster MS Excel, ister MS Project, isterseniz de Primavera kullanıyor olun, çalışma şeklinizi değiştirmeden Tüm verilerinizi haftalık olarak SmartRise'a aktarın, Tüm raporlarınız otomatik oluşsun.

Tüm Şantiyelerinizi
Tek Ekrandan Yönetin

SmartRise Şantiye Yönetim Sistemi ile Şantiyenizin Raporlama ve Denetleme Gücünü Arttırın.

Kendin KeşfetSunum İste
Şantiye Büyük Resmi Yönetin


 

Kârlı Projeler Yöneti̇n

Maliyet kontrol ve denetleme sistemleri sayesinde maliyetlerinizi azaltın

Size sunulan maliyet raporlarının detayını ya da özetini görerek, maliyet durumuna göre doğru karar verebilirsiniz.


Her Senaryoya Hazırlıklı Olun

Analiz ve raporlama ile ilerleyen süreçlerde oluşabilecek her türlü durumda bütçenizi güven altına alın.

Projenizde harcadığınız bütçeyi takip ederek, tahmininizden ne kadar saptığınızı görerek olası durumlara karşı tedbirlerinizi önceden alabilirsiniz.
 

 

 

Şantiyenizde Büyük Resmi Görün

Tüm verileri tek noktada, tek ekranda ve her yerden erişerek büyük resmi yönetin.

Ekibinizin gözden kaçırdığı hataları saptayarak, oluşabilecek zararlar ile ilgili planlar yapabilir, projenizi kapsamı dışına çıkmadan zamanında ve maliyetinde sonlandırabilirsiniz.


Proje İlerleyişini Anlık Takip Edin

YoneTeam Şantiye Yazılımı'nda bulunan raporlama araçları ve Dashboard/Tek Ekran Uygulamaları ile şantiyenizdeki proje ilerleme durumunu anlık olarak takip edebilirsiniz.

Şantiyelerddeki en büyük sorunlardan biri olan anlık olarak hangi mahalin bittiği, projenin hangi kısmında olduğu kısmını Tek Ekran Uygulaması ile takip edebilir, şantiye yönetim gücünüzü arttırabilirsiniz. 
 

 

 

Hakediş Takibini Kolayca Yapın

YoneTeam Şantiye Yönetim Yazılımı ile inşaat sektöründeki puantaj ve bilhassa taşeron hakediş takibini kolayca yapabilir, yönetebilirsiniz.

Taşeron sözleşme ve hakediş takibini yapabileceğiniz Şantiye Yönetim Yazılımı ile, taşeronlarınız ile ilişkilerini sözleşme kurallarını aksamadan yerine getirebilir, zararlarınızı engelleyebilirsiniz.Etap Etap Tamamlanma Hızını İzleyin

YoneTeam Şantiye Yazılımı ile projelerinizin ilerleme durumunu takip edebilir, tahmini etap bitiş tarihlerini öngörebilirsiniz.

Detaylar ile boğuşmadan, bir yönetici gözüyle şantiyenizdeki anlık ilerleme durumunu, YoneTeam Şantiye Yazılımı ile bulunduğunuz her noktadan takip edebilirsiniz.

 15+
700+
800+
5,2+

Personelinizin çalışmasını kayıt altında tutun

Sahada kaç kişinin izinli, kaç kişinin aktif olarak hangi birimde çalıştığını anlık olarak görebilirsiniz.

Günlük çalışmalarınızı yakından takip edin

O gün hangi mahalde ne kadar iş yapıldığını rahatlıkla takip ederek hızlıca aksiyon alın.

Taşeron maliyetlerinizi minimum hata ile yönetin

Hesaplamaların ve sözleşme kurallarının yerine doğru bir şekilde getirildiğinden emin olun.

Taşeronlarınıza doğru bir şekilde hakediş yapın

Taşeronlarınız ile hakedişleri sözleşme kurallarına göre yaparak zararlarınızı engelleyebilirsiniz.

Projenizin ilerleme durumunu takip edin

Şu an hangi durumdayım ? Böyle giderse ne kadar para harcayacağım ? Bütçemi ne kadar aşacağım ? gibi sorulara kolayca cevap bulun.

Yönetim gücünüzü arttırın

Şantiyenizin tüm birimlerinden gelen verileri tek ekrandan kolayca öğrenin. Aksama ya da duraksama olan kısımlara erken müdahale edin.

GARTNER’IN YAPTIĞI ARAŞTIRMAYA GÖRE
PROJELERİN %51’i BÜTÇELERİNİ %189 aşıyor.

İlginizi Çeker Miydi?

Hemen Arayın
Eser
Fidanlar
Rönesans
Yenigün