Tüm Şirketinizi
Tek Ekrandan Yönetin

SmartRise ürün ve çözümleri ile Sahadan veri toplayın. Tüm sözleşme, hakediş, günlük rapor ve iş programlarını tek noktada toplayıp, işlerinizi her yerden takip edin, ilerleme raporları alın. Hem Şirketinizi hem de Tüm Şantiyelerinizi Tek ekrandan ve Uzaktan rahatlıkla Kontrol Edin.

Dünya devlerinden küçük ekiplere kadar geniş bir yelpaze içinde her ölçekteki şirkete göre uyarlanabilen SmartRise raporlama ve denetleme çözümleri ile işlerinizi takip edebilir, birim içi ve birimler arası koordinasyon sağlayabilir, kritik kararlar alırken raporlama ekranlarından faydalanabilirsiniz. Üstelik SmartRise Ailesinin bireyleri kiralık ve web tabanlı yazılımlardır.

Hemen Arayın Sunum İsteyin

Bütçe Yönetim Yazılımı

Kârlı Projeler Yöneti̇n

Maliyet kontrol ve denetleme sistemleri sayesinde maliyetlerinizi azaltın

Size sunulan maliyet raporlarının detayını ya da özetini görerek, maliyet durumuna göre doğru karar verebilirsiniz.

Proje Analizi

Her Senaryoya Hazırlıklı Olun

Analiz ve raporlama ile ilerleyen süreçlerde oluşabilecek her türlü durumda bütçenizi güven altına alın.

Projenizde harcadığınız bütçeyi takip ederek, tahmininizden ne kadar saptığınızı görerek olası durumlara karşı tedbirlerinizi önceden alabilirsiniz.
 

 

 

Bütçe Yönetim Sistemi

Şantiyenizde Büyük Resmi Görün

Tüm verileri tek noktada, tek ekranda ve her yerden erişerek büyük resmi yönetin.

Ekibinizin gözden kaçırdığı hataları saptayarak, oluşabilecek zararlar ile ilgili planlar yapabilir, projenizi kapsamı dışına çıkmadan zamanında ve maliyetinde sonlandırabilirsiniz.

Şantiye Yönetim DashBoard

Proje İlerleyişini Anlık Takip Edin

SmartRise Şantiye Yönetim Yazılımı'nda bulunan raporlama araçları ve Dashboard/Tek Ekran Uygulamaları ile şantiyenizdeki proje ilerleme durumunu anlık olarak takip edebilirsiniz.

Şantiyelerddeki en büyük sorunlardan biri olan anlık olarak hangi mahalin bittiği, projenin hangi kısmında olduğu kısmını Tek Ekran Uygulaması ile takip edebilir, şantiye yönetim gücünüzü arttırabilirsiniz.

 

Hakediş Takibi Yazılımı

Hakediş Takibini Kolayca Yapın

SmartRise Şantiye Yönetim Yazılımı ile inşaat sektöründeki puantaj ve bilhassa taşeron hakediş takibini kolayca yapabilir, yönetebilirsiniz.

Taşeron sözleşme ve hakediş takibini yapabileceğiniz Şantiye Yönetim Yazılımı ile, taşeronlarınız ile ilişkilerini sözleşme kurallarını aksamadan yerine getirebilir, zararlarınızı engelleyebilirsiniz.

Şantiye Yönetim Raporları

Etap Etap Tamamlanma Hızını İzleyin

SmartRise Şantiye Yazılımı ile projelerinizin ilerleme durumunu takip edebilir, tahmini etap bitiş tarihlerini öngörebilirsiniz.

Detaylar ile boğuşmadan, bir yönetici gözüyle şantiyenizdeki anlık ilerleme durumunu, YoneTeam Şantiye Yazılımı ile bulunduğunuz her noktadan takip edebilirsiniz.

 

15+
700+
800+
5,2+
Eser
Fidanlar
Rönesans
Yenigün