Makina İkmal Yazılımı ile Makinalarınızın Ömrünü Uzatın

YoneTeam Makina İkmal Yazılımı ile tüm makinalarınızın bilgilerini detaylı bir şekilde tutabilir, arıza ve bakım hatırlatmaları ile makinalarınızın ömrünü uzatarak, üretim verimliliğinizi arttırabilirsiniz. Makinalarınızı sınıflandırabilir, proje ve şirket bazında ayrı ayrı kişileri makina bazında yetkilendirebilirsiniz. Böylece makinalarınız ile ilgili bilgileri zimmet sahiplerinden direkt alabilirsiniz. Makinalarınıza yapılan yazılım entegrasyonları ile Depo, Hakediş  açısından, oluşan makina maliyetlerini kontrol edebilirsiniz. Gelişmiş dosya saklama ve izleme modülü ile tüm makina evraklarına ulaşabilir, yurt içi ve yurt dışı makina transferleriniz için gümrük takiplerini yapabilirsiniz.

 

Web Tabanlı Kiralık Sistem

YoneTeam Makina İkmal Yazılımı web tabanlı yani yükleme gerektirmeyen bir yazılımdır. Yazılımı her hangi bir yerden, her hangi bir cihazla kullanabilir, kesintiye uğramadan süreçlerinizi yönetebilirsiniz. Ayrıca yazılıma büyük bütçeler ayırmanıza gerek kalmadan, sistemi kiralayarak kullanabilirsiniz.

Türkçe Panel Türkçe Destek

YoneTeam Makina İkmal Yazılımı Türkiye için üretilen bir yazılımdır. Üretim alanlarındaki sorunları çözmesi üretilen sistemin tüm ekranları Türkçe'dir. Ayrıca yazılım ile ilgili aklınıza takılan tüm sorularda ya da yazılımı tam performans kullanabilmeniz için ekibimiz size destek olur.

Entegrasyon

YoneTeam Makina İkmal Yazılımı diğer birimlerinizin yazılımları ile entegre çalışabilir. Özellikle YoneTeam Sigorta ve Demirbaş Takip yazılımları dışında farklı programlar kullanıyorsanız, yapılacak entegrasyon çalışmalarından sonra tüm yazılımlarınızı bir biri ile konuşturabilirsiniz.

10+
700+
145

Bakım ve Arıza Takibi ile Anında Müdahale Edin

YoneTeam Makina İkmal Yazılımı ile tüm makinalarınızın durumunu tek ekranda kontrol edebilir, makinalarınıza gireceğiniz veriler ile bakım ve arıza kontrollerini kaçırmadan çözebilirsiniz. 

Makinalarınızın ömrünü uzatmak ve üretime kesintisiz devam edebilmek için, makina bazında gireceğiniz bakım tarihleri ile makina kontrollerinizi kaçırmadan yaptırabilirsiniz. Ayrıca arızalı makinalarınızın durumunu anlık öğrenebilirsiniz. 
 

 

Kullanıcı Yetkilendirmeleri ile Koordine Çalışın

Makinalarınızı bulunduğu birim ve tahsis edilen kullanıcı bazında makina yetkilendirmeleri yapabilirsiniz.

Yapılan makina yetkilendirmeleri ile kimin hangi makinadan sorumlu olduğunu öğrenebilir, arıza ya da üretim hattı değişikliklerinde, kime görev değişikliği ya da bildirim yapılması gerektiğini hızlıca görebilirsiniz. Raporlama Kolaylığı Kazanın

Makinalarınızın performansını, hata ve bakım durumunu kolayca öğrenebilir, yönetime genel ve detaylı makina raporları sunabilirsiniz.

Makinalarınızın durumunu görebileceğiniz raporlara ek olarak, yapılan demirbaş, sigorta, makina hakediş modülleri gibi yazılım entegrasyonları ile daha detaylı ve kapsamlı raporlar alabilir, analiz yapabilirsiniz.

 

E-bültenlerimize üye olarak bizden ve sektördeki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.