Makine Yönetim Yazılımı ile
Makine Parkınızı
Tek Ekrandan Yönetin

Tüm makinelerinizin bilgilerini detaylı bir şekilde tutabilir, arıza ve bakım hatırlatmaları ile makinalarınızın ömrünü uzatarak, üretim verimliliğinizi arttırabilirsiniz.

Makinalarınızı sınıflandırabilir, proje ve şirket bazında ayrı ayrı kişileri makina bazında yetkilendirebilirsiniz. Böylece makinalarınız ile ilgili bilgileri zimmet sahiplerinden direkt alabilirsiniz. Makinalarınıza yapılan yazılım entegrasyonları ile Depo, Hakediş açısından, oluşan makina maliyetlerini kontrol edebilirsiniz. Gelişmiş dosya saklama ve izleme modülü ile tüm makina evraklarına ulaşabilir, yurt içi ve yurt dışı makina transferleriniz için gümrük takiplerini yapabilirsiniz.


Bakım ve Arıza Takibi

Bakım ve Arızalara Hazırlıklı Olun

YoneTeam Makina İkmal Yazılımı ile tüm makinalarınızın durumunu tek ekranda kontrol edebilir, makinalarınıza gireceğiniz veriler ile bakım ve arıza kontrollerini kaçırmadan çözebilirsiniz. 

Makinalarınızın ömrünü uzatmak ve üretime kesintisiz devam edebilmek için, makina bazında gireceğiniz bakım tarihleri ile makina kontrollerinizi kaçırmadan yaptırabilirsiniz. Ayrıca arızalı makinalarınızın durumunu anlık öğrenebilirsiniz.

Kullanıcı Yetkilendirmeleri

Ekibiniz ile Koordine Çalışın

Makinalarınızı bulunduğu birim ve tahsis edilen kullanıcı bazında makina yetkilendirmeleri yapabilirsiniz.

Yapılan makina yetkilendirmeleri ile kimin hangi makinadan sorumlu olduğunu öğrenebilir, arıza ya da üretim hattı değişikliklerinde, kime görev değişikliği ya da bildirim yapılması gerektiğini hızlıca görebilirsiniz. 

Gelişmiş Raporlar

Raporlama Kolaylığı Kazanın

Makinalarınızın performansını, hata ve bakım durumunu kolayca öğrenebilir, yönetime genel ve detaylı makina raporları sunabilirsiniz.

Makinalarınızın durumunu görebileceğiniz raporlara ek olarak, yapılan demirbaş, sigorta, makina hakediş modülleri gibi yazılım entegrasyonları ile daha detaylı ve kapsamlı raporlar alabilir, analiz yapabilirsiniz.