Demirbaş Zimmet Yazılımı ile Tüm Demirbaşlarınızı Takip Edin

YoneTeam Demirbaş Yazılımı ile şirketinize ait tüm demirbaşları kayıt ederek, birim/bölüm ve zimmet bilgilerini takip edebilirsiniz. Böylelikle şirketinize ait tüm demirbaşlar ve demirbaşlara ait detaylı bilgiler kayıt altında tutularak, kontrol edilebilir. Ayrıca demirbaşlarınıza ait arıza, sigorta, eskitme ve ya hurdaya çıkarma işlemlerini takip edebilirsiniz. Demirbaş yazılımının Finans, Sigorta gibi diğer programlar ile yapılan entegrasyonları ile maliyet takiplerini yapabilir, sigorta işlemlerini otomatik olarak alabilirsiniz.

 

Web Tabanlı Kiralık Sistem

YoneTeam Demirbaş Takibi Yazılımı yükleme gerektirmeyen, web tabanlı bir yazılımdır. Ayrıca kiralık bir yazılım olduğundan, size yüksek yazılım maliyetleri oluşturmaz.

Kolay Kullanım

YoneTeam Demirbaş Takibi Yazılımı kolay kullanım ihtiyacınızdan yola çıkarak tasarlanmıştır. Detaylı takibi kolay ekranlar sayesinde daha kısa sürede yaptırabilirsiniz.

Hızlı Raporlama

Firma yetkililerinin talep ettiği ya da analiz için sizin ihtiyacınız olab raporları, yazılıma girilen veriler sayesinde hızlıca oluşturabilir, maliyet raporlarınızı yönetim ile paylaşabilirsiniz. 

10+
700+
145

Demirbaş Envanteri Oluşturun

Firmanızda hangi demirbaşlar var, demirbaşların birimleri neresi, birimlerdeki sorumluluları kimler gibi genel ve detaylı bir demirbaş envanteri tutmanızı sağlar.

Şirketinizin maddi kıymetlerinden olan demirbaşlarınızın genel ve detaylı bir envanterinin olması, günün sonunda sizin maliyet, sorumlulular ve ayrılan bütçe gibi konularda hızlı bilgi sahibi olmanızı sağlar.


 

Demirbaşlarınızın Maliyetini Bilin

YoneTeam Demirbaş Yazılımı ile şirketinizde olan demirbaşlarınızın maliyetlerini bilerek, maliyet hesaplamalarınızın daha doğru yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Demirbaşlarınızın salt kendi maliyetleri dışında, sigorta, bakım ve arıza gibi maliyetlerini de iişleyebileceğiniz sistem sayesinde daha doğru maliyet raporları oluşturabilirsin.
 
Demirbaş Zimmetlerinizi Güncel Tutun

Demirbaşlarınızın zimmetli olduğu kişi ve birim bilgileri değiştilçe sisteme işleyin, verilerinizi güncel tutun.

Demirbaşlarınızın takibi için bilgi alabileceğiniz sorumlu kişi ve birimlerin kontrolü için Demirbaş Yazılımından destek alabilir, arıza ve herhangi acil bir durumda ilgili kişileri koordine edebilirsiniz.


 

E-bültenlerimize üye olarak bizden ve sektördeki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

SİZE ÖZEL ÇÖZÜMLER İLE
ÖLÇÜLEBİLİR YÜKSEK KARLILIK VE VERİMLİ ŞİRKETLER

Çünkü tüm şirketlerin maliyetlerini azaltmaya, ölçülebilir,
kontrol edilebilir ve karlılığı yüksek süreçler yaratmaya ihtiyacı vardır.