Eksiksiz Depo, Hata Riski Düşük Stok Sayıları için YoneTeam Depo Stok Yazılımı

YoneTeam Depo Stok Yazılımı, manuel işlemlerinizi, sayımlarda çıkan eksik ya da fazla ürün/malzeme sayılarını minimuma indirmek için tasarlanmış, akıllı depo uygulamaları arasına girebilecek özelliklere sahip yazılımdır. Satınalma Yazılımı, Finans Yazılımı gibi diğer programlarınıza da entegre edilerek, daha kapsamlı çalışmanızı sağlar. YoneTeam deponuzdaki kayıpların önüne geçerek stok sayılarını doğru analiz ederek maliyetlerinizi düşürerek, zararlarınızı azaltmayı hedefler.

 

Web Tabanlı Kiralık Sistem

YoneTeam Depo Stok Yazılımı web tabanlı yani yükleme gerektirmeyen bir yazılımdır. Yazılımı her hangi bir yerden, her hangi bir cihazla kullanabilir, kesintiye uğramadan süreçlerinizi yönetebilirsiniz. Ayrıca yazılıma büyük bütçeler ayırmanıza gerek kalmadan, sistemi kiralayarak kullanabilirsiniz.

Türkçe Panel - Türkçe Destek

YoneTeam Depo Stok Yazılımı Türkiye için üretilen bir yazılımdır. Depocuların sorunlarını çözmesi için üretilen sistemin tüm ekranları Türkçe'dir. Ayrıca yazılım ile ilgili aklınıza takılan tüm sorularda ya da yazılımı tam performans kullanabilmeniz için konusunda uzman ekibimiz size destek olur.

Diğer Birimler ile Entegrasyon

YoneTeam Depo Stok Yazılımı diğer birimlerinizin yazılımları ile entegre çalışabilir. Özellikle YoneTeam Finans ve Satın Alma yazılımları dışında farklı programlar kullanıyorsanız, yapılacak entegrasyon çalışmalarından sonra tüm yazılımlarınızı bir biri ile konuşturabilirsiniz.

10+
700+
145

Kritik Stok Miktarlarını Kaçırmayın

YoneTeam Depo ve Stok Yazılımı stoklarınızı doğru ve kontrollü yönetmenizi sağlar. Stok miktarlarına göre yazılımın parametrik olarak sizi uyarmasını sağlayabilirsiniz.

Stoklarınız ile Deponuzdaki ürün sayılarının tutması için iyi bir stok takibi yapmak kaçınılmazdır. YoneTeam Depo Stok Yazılımı ile kritik stok sayılarınızı ürün bazında belirleyebilir, sistemin sizi uyarmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca stok verilerinizi yazılım sayesinde arşivleyerek, geriye dönük kontroller yapabilirsiniz.
 

 

Manuel Depo Sayımlarını Azaltın

YoneTeam Depo Stok Takip Yazılımı ile istediğiniz an deponuzda hangi üründen ne kadar kaldığını öğrenebilir, ihtiyaçları anlık olarak belirleyebilirsiniz.

Yazılım ile manuel Depo Sayımı Yapılması görevini daha aza indirgeyebilir, deponuzda kritik seviyedeki ürünler için Satın Alma Birimi'ne talep oluşturabilirsiniz. Yazılımda birden fazla depo oluşturabilir ve her birinin ayrı ayrı verilerini tutabilirsin 
Analiz ve Raporlama Rahatlığı Kazanın

YoneTeam Depo ve Stok Takibi Yazılımı ile tüm ürün giriş çıkışlarının, gelen evrakların girildiği sistemden dilediğiniz an depo ve stok raporları alabilirsiniz.

Yazılım size aynı zamanda bir arşivleme özelliği sunduğundan, geriye dönük tüm ürün girdi çıktı işlemlerini görebilir, dilediğiniz tarih aralıklarında istediğiniz ürün listeleri için rapor alabilirsiniz. Raporlarınızı hızlı ve kolay bir şekilde oluşturarak yönetime sunabilirsiniz.


 

E-bültenlerimize üye olarak bizden ve sektördeki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.