Depo Yönetim Yazılımı ile
Üretimi Bekletmeyin

YoneTeam Depo Stok Yazılımı, Depo Giriş Çıkışlarını Denetleyerek gerçek maliyetlerinizi raporlamanızı sağlar.

Makine, İmalat, Üretim Çıkış Takibi ile masrafları tek tuşla raporlamanızı sağlar. Kritik Stok Uyarıları, Stok Rezervasyon Talepleri ve Otomatik Talep Oluşturma özelliği ile Üretimin durmasını engeller.


Kritik Stok Takibi

Eksik Malzeme Yüzünden
Üretiminiz Durmasın

YoneTeam Depo ve Stok Yazılımı stoklarınızı doğru ve kontrollü yönetmenizi sağlar. Stok miktarlarına göre yazılımın parametrik olarak sizi uyarmasını sağlayabilirsiniz.

Stoklarınız ile Deponuzdaki ürün sayılarının tutması için iyi bir stok takibi yapmak kaçınılmazdır. YoneTeam Depo Stok Yazılımı ile kritik stok sayılarınızı ürün bazında belirleyebilir, sistemin sizi uyarmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca stok verilerinizi yazılım sayesinde arşivleyerek, geriye dönük kontroller yapabilirsiniz.
 

 

Depo Stok Yönetimi

Manuel Depo Sayımlarını Azaltın

YoneTeam Depo Stok Takip Yazılımı ile istediğiniz an deponuzda hangi üründen ne kadar kaldığını öğrenebilir, ihtiyaçları anlık olarak belirleyebilirsiniz.

Yazılım ile manuel Depo Sayımı Yapılması görevini daha aza indirgeyebilir, deponuzda kritik seviyedeki ürünler için Satın Alma Birimi'ne talep oluşturabilirsiniz. Yazılımda birden fazla depo oluşturabilir ve her birinin ayrı ayrı verilerini tutabilirsin 

Gelişmiş Raporlama

Analiz ve Raporlama Rahatlığı Kazanın

YoneTeam Depo ve Stok Takibi Yazılımı ile tüm ürün giriş çıkışlarının, gelen evrakların girildiği sistemden dilediğiniz an depo ve stok raporları alabilirsiniz.

Yazılım size aynı zamanda bir arşivleme özelliği sunduğundan, geriye dönük tüm ürün girdi çıktı işlemlerini görebilir, dilediğiniz tarih aralıklarında istediğiniz ürün listeleri için rapor alabilirsiniz. Raporlarınızı hızlı ve kolay bir şekilde oluşturarak yönetime sunabilirsiniz.