İnşaat, Şantiye Yönetim Çözümleri ile Şantiyenizi Uzaktan Kontrol Edin

DIGITA YoneTeam İnşaat Yönetim Çözümleri size online olarak şantiyenizi yönetme imkanı sağlar. Şantiyenizdeki tüm mahallerdeki durum, personel taşeron, malzeme maliyetleri, puantaj durumu gibi detayları inceleyebilir, daha yönetimsel kararlar alabilmek için tek ekrandan projenizdeki genel durumu görebilirsiniz. Süreçlerin ilerleme durumunu takip edebileceğiniz İnşaat Şantiye ERP Yazılımımızın içeriğinde bulunan, İhale Takip ve Teklif, Taşeron ve Hakediş, Satın Alma - Depo - Ambar, Personel Puantaj, Makina İkmal, Demirbaş ve Sigorta Yönetimi gibi modüller ile şantiye süreçlerinizin tamamını en iyi şekilde yönetebilirsiniz.

 

Personel Takip Yazılımı

Personelinizin temel özlük bilgileri, İSG belgeleri,izinleri gibi bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz.

Puantaj Takibi

Personel ve taşeron firmalarınızdan aldığınız işgücü hakediş hesaplamalarını ve izin takibini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Analiz ve Raporlama

Raporlama ve analiz araçlarıyla şantiyenizdeki toplam harcamanızı ve ilerlemenizi hızlıca görebilirsiniz.

Hakediş Hesaplama ve Takip

İmalatların toplamda ilerlemesi baz alınarak sözleşmede ki parametrelerle birlikte taşeron hakedişlerini doğru bir şekilde hesaplayabilirsiniz.

İmalat Takip Sistemi

Proje bazlı olarak, o gün hangi işlerin yapıldığının tutulmasıyla mahaldeki imalatların kolayca takibini yapabilirsiniz.

Taşeron Takip Sistemi

Projelerinizde kullanılan taşeronlar proje bazında kolayca yönetebilirsiniz.

GARTNER’IN YAPTIĞI ARAŞTIRMAYA GÖRE
PROJELERİN %51’i BÜTÇELERİNİ %189 aşıyor.

İlginizi çeker miydi?

Hemen Arayın

Projenin İlerleme Durumunu Takip Edin

DIGITA YoneTeam İnşaat ve Şantiye Yazılımı ile projenizin hangi aşamada olduğunu görerek, ne zaman hangi bölümlerin biteceği hakkında öngörü kazanabilirsiniz.

YoneTeam İnşaat ve Şantiye Yazılımındaki modüller ile finans, satın alma, puantaj, hakediş gibi konularda detay ya da tek ekran özet raporları sayesinde genel bilgileri alabilir, yönetimsel açıdan bakmanızı sağlayacak dashboard ekranları ile projenizin ilerleme durumunu takip edebilirsiniz.  

 

Maliyetlerinizi Bilerek Devam Edin

Projenizdeki satışları karlı hale getirebilmek için projedeki maliyetleri doğru bilmeli ve takip etmelisiniz. Size sunulan maliyet raporlarının detayını ya da özetini görerek tekliflerinizi maliyetlerinize göre hesaplayabilirsiniz.

DIGITA YoneTeam Şantiye Yazılımındaki modüller sayesinde her bir mahal ya da iş için projedeki genel ya da özet maliyetleri tek ekranda görebilir ve maliyet durumunuza göre hareket kabiliyeti yakalayabilirsiniz. Yönetim Gücünüzü Arttırın

Veri ve projenin tüm detaylarından uzak kararlarınızı destekleyecek raporları tek ekrandan okuyabilir, bu raporları ekibinizle paylaşarak koordinasyon ve yönetim gücünüzü arttırabilirsiniz.

Şantiyenizin tüm birimlerinden, birimlerinizdeki iş gücü ve maliyetlerden, taşeronlarınızın hakedişinden ve finansal durumunuzdan haberdar olarak, anlık durum takibi yapın.

 

Eser
Fidanlar
Rönesans
Yenigün