Şirketinizin Geleceğini Görebilmek için Uygun Çözümler Alın

Bir çok yöneticinin ortak derdi, detaylarda boğulmadan veri havuzundan doğru ve özet veriler alarak hızlı kararlar alabilmektir. Bu ise ancak yöneticiye yardımcı olacak iş zekası yazılımları ile mümkündür. Özellikle şirketteki tüm yazılımların birbiri ile iletişim kurup veri alıp gönderebildiği teknoloji alt yapılarını kurmak ve bu yapıdan veri çekerek yöneticiye yardımcı olacak dashboard ekranları diğer bir deyişle tek ekran yazılımları ile yönetsel gücünüz arttırılabilir.

 

Veri Havuzu

DIGITA İş Zekası Çözümleri birimlerinizde ya da üretim alanındaki makinalarınızdan, verileri çekerek bir veri havuzu oluşturmanızı sağlar.

Tek Ekran Uygulamaları

Oluşan veri havuzunda, aradığınız veriye ulaşmanızı kolaylaştırmak için Dashboard Yazılımları ile size özet raporlar sunar.

Raporlar

Tek ekran şirketinizi yönetmenizi sağlayan yazılımlar ile işlerin/projelerin genel ilerleme durumunu anlık olarak takip edebilirsiniz.

15+
700+
800+
5,2+

Verilerinizi Daha Kolay Analiz Edin

Tüm birimlerden gelen verilerin bir havuzda toplanarak, bu havuzdan strateji ve yönetim planları yapabilecek şekilde özet raporlar çekerek, çıkan sonuçları görebilmeniz ile mümkündür.

İş Zekası Çözümleri size verilerinizi daha kolay analiz edip, sadece bir ekrana bakarak genel durumu gözlemlemenizi sağlar. Diğer bir deyişle anlık olarak size takip ve analiz gücü kazandırır.
 

 

İşinize Göre Ölçeklenebilen Çözümler Alın

Şirketinizin ya da operasyonlarınızın hızlı büyüyüp, küçülmesine adapte olabilecek çözümler geliştirin.

DIGITA İş Zekası Çözümleri, operasyonlarının hızlı büyüyüp küçülmesini ön görerek tasarlanmıştır. Yazılım ve çözümlerin bu yeteneği, sizi sürekli çözüm ya da yazılım değiştirme zorunluluğundan uzaklaştırır.  Verilerinize Anlık Ulaşın, Takipte Kalın

İş Zekası Çözümlerimiz, şirketinizdeki tüm birimlerin, projelerin, süreçlerin işleyişinden çıkan verileri anlık olarak tutarak, size kolay ekranlardan online olarak okumanızı sağlar.

Bu özelliği iş hayatınıza adapte ettiğinizde, şirket ya da birim yönetmenin daha da kolaylaşıp, karlılığın ya da proje/iş bitirme hızınızın daha da arttığını göreceksiniz. Çünkü veriler cep telefonunuzdan bile izlenebilir hale gelecek.

 

E-bültenlerimize üye olarak bizden ve sektördeki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.