Personel Takip Sistemiyle Fazla Sayıdaki Personelinizi Kolayca Yönetin

Küçük veya büyük ölçek farkı gözetmeksizin işyerlerinin aktif işgücü kapasitesi ve verimliliğini ölçmek adına hazırlanan; Personel Takip Sistemi, işyerlerindeki hata ve karışıklık riskini ortadan kaldırarak çalışanların izinleri, fazla mesaiden doğan hakları gibi önemli konuları tek ekran altına toplar. Siz de bunların yönetimi ve operasyonel bağlamdaki adımlarını kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

 

İzin ve Mesai Yönetimini Kolayca Yapın

İzinleri kategorisel olarak tanımlayarak sisteme işleyebilir ve yapılan mesailerin kayıtlarını rahatça tutabilirsiniz. Bu işlemlerin kolaylaşması sayesinde karışıklıklardan kurtulacak ve tek ekrandan yönetimi sağlayabileceksiniz.

Temel Özlük Bilgilerine Hemen Ulaşın

Sistemde açtığınız personel kayıtları ile personelinizin tüm bilgi ve belgelere kolayca ulaşabileceksiniz. İsim-soyisim bilgisi, telefon, İSG belgesi gibi gerekli tüm bilgileri istediğiniz zaman görebilirsiniz.

Çalışanlarınız İle İlgili Raporlara Vakit Kaybetmeden Ulaşın

Personelinizi, aylık maliyetine, yaş ve cinsiyetine, çalışan dönüşümüne göre gruplandırabilir ve bu şekilde hızlıca raporlar alabilirsiniz. Bu değişkenlerin tamamı sisteme personel kaydı sırasında işlendiği için raporlamada vakit kaybetmeyeceksiniz.

Tüm Verileri Anlık Olarak Tek Ekrandan Takip Edin

Anlatmamızı İster miydiniz?

Not Bırakın Sizi Arayalım

Personel Bilgilerini Kolayca Takip Edin

Personel sayınız arttıkça, verim ve işleyiş kontrolü yapmak da doğru orantılı olarak artmaktadır. Operasyonda kaç görevli personeliniz olduğunu, kaçının izinli olduğunu, kaçının eksik evrak verdiğini tek ekrandan görebilirsiniz.

Bu sayede verimlilik analizi ve işleyişin devamı için olan aktif işgücünüz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca, tuttuğunuz detaylı bilgiler sayesinde işgücünün tamamı ve/veya tek bir personel hakkında gerekli tüm bilgileri takip edebilirsiniz.
 

 

Hangi Deparmanda Kaç Personeliniz Var Hızlıca Öğrenin

Operasyonlarda karşınıza çıkabilecek temel sorunlardan biri yetersiz personel dağılımıdır. Birimlerde eksik veya fazla çalışan olması o birimin ve dolayısıyla tüm operasyonun optimum verimliliğe ulaşmasını engeller.

Programın sunduğu araçlar sayesinde departmanlarda çalışan personel sayısını görüp personel sayısı yetersiz olan departmana hızlıca müdahale edebilirsiniz. Bu sayede, işlerin gerisinde kalmaz ve hedeflerine daha yakın çalışmalar yürütürsünüz. Ayrıca, saha ve ofis personelinin iş takibini de rahatlıkla yapabilirsiniz.
  


 

Personel İzinlerine Hakim Olun

personel sayısı arttıkça takip ve koordinasyon konusunda birçok sorun ortaya çıkmaktadır. Personel ve dolaylı olarak aktif işgücü sayınızı görebilmek için operasyonda o anda ve gelecekte ne kadar insan çalışacağını bilmeniz büyük önem taşır.

Program sayesinde aylık, haftalık, günlük olarak kullanılan izinlere hâkim olursunuz. Böylelikle, fazla veya eksik izin kullanan personeli görerek ekibinizi kolayca yönetebilirsiniz.

Eser
Fidanlar
Rönesans
Yenigün