Personel Takip Sistemi ile
İşgücü Verimliliğini Arttırın

Çözüm İsteyin

Güleryüzlü ekibimiz çözüm tiplerimizle size nasıl yardımcı olacağımızı anlatsın

Personel Takip Sistemiyle
Ekibinizi Kolayca Yönetin

Küçük veya büyük ölçek farkı gözetmeksizin işyerlerinin aktif işgücü kapasitesi ve verimliliğini ölçmek adına hazırlanan; SmartRise Personel Yönetim Sistemi ile, işyerlerindeki hata ve karışıklık riskini ortadan kaldırarak çalışanların izinleri, özlük bilgilerini, belgelerini tek ekran altına toplar.

Tüm şantiye, şube, fabrika ve merkez ofis çalışanlarını tek yerden takip edin. İhtiyaç duyduğunuzda tüm belgelere anında ulaşın. İş gücü raporları ile imalat kaynak verimliliğinizi ölçün. Verimliliği ve Performansı Arttırın.

Personel Takip Özet

Kullanım Kolaylığı

Personel Bilgilerini Kolayca Takip Edin

Operasyonda kaç görevli personeliniz olduğunu, kaçının izinli olduğunu, kaçının eksik evrak verdiğini tek ekrandan görebilirsiniz. Detaylı bilgiler sayesinde işgücünün tamamı ve/veya tek bir personel hakkında tüm bilgilere anında ulaşabilirsiniz.

Raporlama Yetenekleri

Eksik İşgücünü Anında Tespit Edin

Personel sayısı yetersiz olan proje ve departmanlara hızlıca müdahale edebilirsiniz. Bu sayede, işlerin gerisinde kalmaz ve hedeflerine daha yakın çalışmalar yürütürsünüz. Ayrıca, saha ve ofis personelinin iş takibini de rahatlıkla yapabilirsiniz.

personel departman dağılımı
personel izin yönetimi

İzin Yönetimi

İzinleri Her Yerden Denetleyin

SmartRise İzin Yönetimi sayesinde aylık, haftalık, günlük olarak kullanılan izinleri denetleyin. Fazla veya eksik puantajları denetleyebilir. Hata veya kötü niyetli girişimleri engelleyebilirsiniz.

Maliyetlerinizi %20 Azaltın

DIGITA'nın yurtiçi ve yurtdışında destek olduğu yüzlerce başarı hikayesinden bir tanesi de Sizin Şirketinizin olsun!

Çözüm İsteyin

Kayıpları Geri Kazanın   ||   Rakiplerinizin Önüne Geçin   ||   Karlılığınızı Arttırın

Eser
Fidanlar
Rönesans
Yenigün