İmalat Takip Sistemi ile
Vaktinde ve Bütçesinde Projeler

İmalat Takip Sistemiyle
İmalat Hızınızı Arttırın

Her kültüre her yapıya uygun 5 farklı alternatif imalat takip metodunu destekleyen SmartRise sayesinde, iş yapış şeklinizi değiştirmeden gelişmiş analiz ve raporlama yeteneklerine kavuşun.

Projenizde mahal bazlı olarak ne kadar imalat yapıldığını ne kadar bütçe harcandığını tek ekrandan görebilirsiniz. Projenizde tanımlanan mahallerinizde bugün yapılacak ve yarın yapılacak işlerinizi takip edebilir, gecikmeler karşısında hızlı aksiyon alabilirsiniz.

Mahal Bazlı İlerleme

Mahal Bazlı Takip

Mahal Detayında İlerlemeleri Kolayca Takip Edin

Tüm işin ortalama bir ilerleme grafiğini takip ederek planlama yapmak yerine, tüm birimleri kendi çerçevesinden incelemeyin. Verimsiz işleyen birim ve mahalleri tespit edip anında müdahale edin.

WBS Takibi

Her Yerden Her Detayı Takip Edin

Her biri birimi kendi için apayrı birer operasyon olarak görebilir ve takibi bu şekilde daha verimli yapabilirsiniz. Ayrıca, anlık durumlardan haberdar olabilir ve tanımladığınız birimleri ayrı ayrı inceleyebilirsiniz.

wbs formatı imalat takibi
örnek s-curve

Proje Yönetimi

Projenizi Vaktinde ve Bütçesinde Bitirin

İmalat Yönetimi sayesinde proje yönetim yeteneklerinizi arttırın. Sahadan günlük veya haftalık veriler toplayın. Proje ilerlemesini ve Bitiş öngörülerini her cihazdan denetleyin.

İnşaat Proje Yönetim Çözümleri ile Projelerinizi Zamanında ve Bütçesinde Tamamlayın