Web Çözümleri ile
Dijital Dünyada Rakipsiz Olun

Çözüm İsteyin

Güleryüzlü ekibimiz çözüm 2 tiplerimizle size nasıl yardımcı olacağımızı anlatsın

İçerik Yönetim Sistemi Çözümlerimiz ile Web İhtiyaçlarınızı Karşılayın

DIGITA web siteniz, paneller, içerik yönetim sistemleri ve web yazılım çözümleri sağlayarak şirketinizin prestijini ve imajını yüksek tutmanızı, müşterileriniz ile olan iletişiminizin güçlenmesini sağlar. İhtiyaç duyduğunuz web sitesi, micro siteler, web içerik yönetim paneli, web portalları ve bir çok web projesini birlikte gerçekleştirebilir, hazır sistemlerimiz sayesinde düşük maliyetler ile web ihtiyaçlarınızı çözebilirsiniz.

 

İçerik Yönetim Sistemleri

İçerik Yönetim Sistemimiz rWICE kullanımı kolay, şirketinize göre uyarlanabilen, tamamen Türkçe bir sistemdir. rWICE, bilgisayar/ teknik bilgisi başlangıç düzeyinde olan kişiler düşünülerek tasarlanmış, rahat kullanılabilen bir yazılımdır. rWICE ile web sitenizde istediğiniz an güncellemeler yapabilir, web sitesi işlerinizi yönetebilirsiniz.

Web Sitesi Tasarımı

Web siteniz şirketinizin kurumsal kimliğine uygun ve özgün yani sadece size özel hazırlanır. Web sitesinin grafiği, arayüzü, kullanılan renkler, menü, yazılım dili kullanıcı dostu olarak hazırlanmalıdır. Web sitesi kullanıcısı ürün ve hizmete en kısa yolla ulaşmalıdır, bu sebeple doğru kodlanmış web siteleri ile hızlı ve sizi doğru yansıtan sonuçlar elde ediyoruz.

Web Portalları

Projenize ya da firmanıza uygun Portal Geliştirme Çözümlerimiz sayesinde hayalinizdeki projeyi hayata geçiriyoruz. Son teknoloji trendlerini kullanarak, hem teknik hem de kullanıcı açısından değerlendirilerek oluşturduğumuz portallar ile yeni müşterilere ulaşabilir ya da projenizin başarısını arttırabilirsiniz.

15+
700+
800+
5,2+

İnternetin Avantalarından Faydalanın

Firmanızın ya da ürün/hizmetlerinizin internette karşılığını oluşturarak daha çok müşteriye ulaşabilirsiniz.

Türkiye'de her gün 48 Milyon kişi internete giriyor. Dolayısıyla firmanızın ve ürün/hizmetlerinizin internette var olması, size ihtiyacı olan internet kullanıcıları ile potansiyel müşteriniz olarak karşılaşmanızı sağlar.

 

 

Web Sitenizi Siz Yönetin

DIGITA WICE İçerik Yönetim Sistemi ile web sitenizdeki bütün içerik güncellemelerini siz yapabilirsiniz.

WICE ile teknik desteğe ihtiyaç duymadan, kolay kullanımı sayesinde internet sitelerinizi kendiniz güncelleyebilirsiniz. İçerik Yönetim Sistemimiz rWICE kullanımı kolay, şirketinize göre uyarlanabilen, tamamen Türkçe bir sistemdir. rWICE, bilgisayar/ teknik bilgisi başlangıç düzeyinde olan kişiler düşünülerek tasarlanmış, rahat kullanılabilen bir yazılımdır.
 
Hızlı Web Siteleri ile Satışlarınızı Arttırın

DIGITA'nın Hız Çözümü: www.cdnhizmeti.com ile web sitenizi hızlandırabilir, kullanıcılarınızın web sitenizde daha hızlı işlem yapmalarını saylayabilirsiniz.

Web sitenize kısa sürede yapacağınız CDN kurulumu ile sitenizi hızlandırarak, müşteri kaybetme riskinden uzaklaşın. Hızlı web sitesi ile açılış sayfası deneyiminizi arttırarak reklam harcamalarınızdan daha yüksek verim elde edin.