Online Puantaj Takibi Yazılımı ile Hesaplamalar Çok Kolay

YoneTeam Puantaj Yazılımı ile personel ve taşeron firmalarınızdan aldığınız iş gücü hakediş hesaplamaları ve izin takibi yapmak artık çok kolay. Günlük, haftalık ya da aylık olarak tutulan puantajlar ile hızlıca maliyet hesaplamaları yapabilir, yöneticilerinize doğru raporlar sunabilirsiniz. Özellikle şantiye, fabrika ya da yüksek sayıda personel çalıştıran şirketler için takip kolaylığı sağlayan Puantaj Yazılımı size özel çözümler sunarak işinizi kolaylaştırabilir.

 

Web Tabanlı Kiralık Sistem

YoneTeam Puantaj Takibi Yazılımı yükleme gerektirmeyen, web tabanlı bir yazılımdır. Saha ya da şantiyenize gitmenize gerek kalmadan, bilgilerin girişini her hangi bir cihazdan ya da yerden yapabilirsiniz. Ayrıca kiralık bir yazılım olduğundan, size yüksek yazılım maliyetleri oluşturmaz.

Kolay Kullanım

Puantaj girmek ve sonrasında hakedişleri hesaplamak büyük saha ve şantiyeler için oldukça karmaşık bir operasyondur. YoneTeam Puantaj Takibi Yazılımı kolay kullanım ihtiyacınızdan yola çıkarak tasarlanmıştır. Daha çok veri girişini kolay ekranlar sayesinde daha kısa sürede yaptırabilirsiniz.

Hızlı Raporlama

Firma yetkililerinin talep ettiği ya da analiz için sizin ihtiyacınız olan raporları tek tek formları taramak yerine, yazılıma girilen veriler sayesinde hızlıca oluşturabilir, maliyet raporlarınızı yönetim ile paylaşabilirsiniz. YoneTeam Puantaj Yazılımı raporlama ekranları sayesinde yönetim gücünüzü arttırır.

10+
700+
145

layout styles

Hakedişleri Hesaplarken Vakit Kaybetmeyin

YoneTeam Puantaj Takibi Yazılımı ile hakediş maliyetlerini hata riskini azaltarak hızlıca çıkarabilir, taşeron hakedişinin sözleşme ile uyumlu şekilde devam edip etmediğini kontrol edebilirsiniz.

Saha ya da şantiyelerin hangi mahalinde ne kadar Adam X Gün çalıştığını, taşeronların bu çalışmanın ne kadarına denk geldiğini, maliyetleri ve raporlamaları hızlı ve kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz.
 

 

Taşeron Maliyetlerini Eksiksiz Çıkarın

Taşeron firmalar ile ilişkileri sağlam tutabilmek için, hesaplamaların ve sözleşme kurallarının yerine doğru bir şekilde getirildiğinden emin olmak gerekir.

Bu ihtiyaçtan yola çıkılarak oluşturulan YoneTeam Puantaj Takibi Yazılımı sayesinde taşeron firma çalışanlarının hakediş hesaplamalarını minimum hata ve sözleşme kurallarına bağlı kalacak şekilde yönetebilirsiniz.


style switcher
 


layout styles


İzinlere Anlık Olarak Hakim Olun 

Kalabalık organizasyonların puantajlarında atlanmaması gereken en önemli unsurlardan biri de izin takibi konusudur.

YoneTeam Puantaj Yazılımı ile sahada kaç kişinin izinli, kaç kişinin aktif olarak hangi birimde çalıştığını anlık olarak öğrenebilirsiniz. Doğru girilen izin verileri sayesinde ay sonunda doğru hakediş hesaplamaları yapabilirsiniz.

 

E-bültenlerimize üye olarak bizden ve sektördeki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.