Puantaj Yazılımı ile
Proje İlerlemesini Takip Edin

Çözüm İsteyin

Güleryüzlü ekibimiz çözüm 2 tiplerimizle size nasıl yardımcı olacağımızı anlatsın

Online Puantaj Yazılımı ile
Ekiplerinizi
Tek Ekrandan Yönetin

Kendi ekiplerinizin tek tek ve Alt Yüklenici (Taşeron) Ekiplerinin ekip bazda günlük puantajlarından Raporlama Gücü Kazanın

Her personelinizin görev ve iş tanımlamalarını proje bazında bir kere tanımladıktan sonra tek yapmanız gereken günlük puantaj takibi yapmak. Üstelik normal işleyişinizi değiştirmeden bir kaç dakika içerisinde hızlıca işleyebilir raporlarınızın anlık oluşmasını sağlayabilirsiniz.

Puantaj Takip Sistemi

Ekip Performansını Arttırın

Şantiye Yönetim Sistemi altında yer alan Puantaj verileri ile iş programındaki kaynak değerlerini karşılaştırın. Gerçekleşen kaynak kullanımlarını doğrudan sahadan çekin.

Ayrıca Bütçe Yönetim Sistemi ile eşleştirerek maliyet ilerlemeniz ile işçilik ilerlemenizi karşılaştırabilirsiniz.

İşçilik Analizleri

Projelerinizin Gecikmesini Engelleyin

İşçilik İlerlemelerine Tam Hakimiyet kurabilmeniz için gerekli tüm bilgilere anında ulaşıp vakit kayıplarını engelleyebilirsiniz.

SmartRise'da oluşabilecek kayıplar ile ilgili planlar yapabilir, projenizi kapsam dışına çıkmadan zamanında ve bütçesinde tamamlayabilirsiniz. Projenizin vaktinde tamamlanması için gereken ekipleri zamanında görevlendirebilirsiniz.

Evrak Takibi

Eksik Belge Artık Sorun Değil

Personelinizin Tüm Belge ve Özlük İşlemlerini Tek Noktadan Takip Edebilir, Hataları Eksik Belgelerin yaratacağı zararları engelleyebilirsiniz.

Personel sayınız arttıkça, verim ve işleyiş kontrolü yapmak da doğru orantılı olarak artmaktadır. Operasyonda kaç görevli personeliniz olduğunu, kaçının izinli olduğunu, kaçının eksik evrak verdiğini tek ekrandan görebilirsiniz.

İzin Yönetimi

İzinlere Hakim Olun

Kalabalık Şantiyelerin Önemli Sorunlarından olan İzin Takibi sayesinde İşçilik Planlarınız artık daha kolay

YoneTeam Puantaj Yazılımı ile sahada kaç kişinin izinli, kaç kişinin aktif olarak hangi birimde çalıştığını anlık olarak öğrenebilirsiniz. Doğru girilen izin verileri sayesinde ay sonunda doğru hakediş hesaplamaları yapabilirsiniz.

Puantaj Raporları

Pazarlık Gücünüzü Arttırın

Güncel ekip puantaj analizlerine bakarak taşeronlarınız ve idare ile toplantılarınızda ihtiyaç duyacağınız tüm veriler yanınızda!

Güncel Ekip Puantajlarına bakarak iş bitimine kadar sahada ne kadar işçilik ihtiyacı olacağını hesaplayabilir, Alt Yüklenicilerin sahaya getirmesi gereken günlük ekip sayısına kolaylıkla ikna edebilir, projelerin gecikmesini engelleyebilirsiniz.

İnşaat Proje Yönetim Çözümleri ile Projelerinizi Zamanında ve Bütçesinde Tamamlayın

Online Puantaj Takibi Yazılımı ile Hesaplamalar Çok Kolay

YoneTeam Puantaj Yazılımı ile personel ve taşeron firmalarınızdan aldığınız iş gücü hakediş hesaplamaları ve izin takibi yapmak artık çok kolay. Günlük, haftalık ya da aylık olarak tutulan puantajlar ile hızlıca maliyet hesaplamaları yapabilir, yöneticilerinize doğru raporlar sunabilirsiniz. Özellikle şantiye, fabrika ya da yüksek sayıda personel çalıştıran şirketler için takip kolaylığı sağlayan Puantaj Yazılımı size özel çözümler sunarak işinizi kolaylaştırabilir.

 

Web Tabanlı Kiralık Sistem

YoneTeam Puantaj Takibi Yazılımı yükleme gerektirmeyen, web tabanlı bir yazılımdır. Saha ya da şantiyenize gitmenize gerek kalmadan, bilgilerin girişini her hangi bir cihazdan ya da yerden yapabilirsiniz. Ayrıca kiralık bir yazılım olduğundan, size yüksek yazılım maliyetleri oluşturmaz.

Kolay Kullanım

Puantaj girmek ve sonrasında hakedişleri hesaplamak büyük saha ve şantiyeler için oldukça karmaşık bir operasyondur. YoneTeam Puantaj Takibi Yazılımı kolay kullanım ihtiyacınızdan yola çıkarak tasarlanmıştır. Daha çok veri girişini kolay ekranlar sayesinde daha kısa sürede yaptırabilirsiniz.

Hızlı Raporlama

Firma yetkililerinin talep ettiği ya da analiz için sizin ihtiyacınız olan raporları tek tek formları taramak yerine, yazılıma girilen veriler sayesinde hızlıca oluşturabilir, maliyet raporlarınızı yönetim ile paylaşabilirsiniz. YoneTeam Puantaj Yazılımı raporlama ekranları sayesinde yönetim gücünüzü arttırır.

Sade, Güçlü, Akıllı

Günlük alışkanlıklarınızı değiştirmeden sadece puantaj girerek
Tüm Şantiyelerinizin İşçilik İlerlemesini Tek Ekrandan Takip Edin!