İhtiyacınıza Yönelik Özel Çözümlerle Şirketinizin Geleceğini Görün

Standart çözümlerin ihtiyaçlarınızı karşılamayacağını düşünüyorsanız, şirketinizin ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler alabilirsiniz. İş Zekası Çözümleri, Web Çözümleri, Mühendislik ve Danışmanlık, Özel Yazılım Geliştirme, Veri Analizi ve Raporlama Çözümleri ile şirketinizin hem yönetsel hem de operasyonel süreçlerini daha verimli hale getirebilir, aldığınız çözümler sayesinde yönetim gücünüzü arttırarak daha doğru kararlar alabilirsiniz.

 

İş Zekası Çözümleri

Bir çok yöneticinin ortak derdi, detaylarda boğulmadan veri havuzundan doğru ve özet veriler alarak hızlı kararlar alabilmektir. Bu ise ancak yöneticiye yardımcı olacak iş zekası yazılımları ile mümkündür.

Web Çözümleri

DIGITA web siteniz, paneller, içerik yönetim sistemleri ve web yazılım çözümleri sağlayarak şirketinizin prestijini ve imajını yüksek tutmanızı, müşterileriniz ile olan iletişiminizin güçlenmesini sağlar.

Mühendislik ve Danışmanlık

DIGITA olarak şirketlerin satışlarının ve verimliliklerinin yükselmesi, yönetim güçlerinin artması için Teknoloji Çözümlerimiz ile birlikte Mühendislik ve Danışmanlık Hizmetleri sağlıyoruz. 

Özel Yazılım Geliştirme

Şirketinizin yazılım ihtiyaçlarını hazır yazılımlar çözemiyorsa, süreçlerinize, birimlerinize ve ürün/hizmet yapınıza uygun yazılım çözümleri ile size verimlilik kazandırabiliriz.  

Veri Analizi ve Raporlama

 DIGITA Veri Analizi ve Raporlama Çözümleri ile iş hayatınızı daha başarılı kılacak, doğru kararlar almanızı sağlayacak ve yönetim gücünüzü arttıracak çözümler sunuyor.

 

10+
700+
145

layout styles

İş Zekası Çözümleri ile Kararlarınızı Destekleyin

İş Zekası Çözümleri ile detay verilerde kaybolmadan, özet verilerin toplandığı tek ekran raporları sayesinde karar süreçlerinizi kolaylaştırın.

Özellikle şirketteki tüm yazılımların birbiri ile iletişim kurup veri alıp gönderebildiği teknoloji alt yapılarını kurmak ve bu yapıdan veri çekerek yöneticiye yardımcı olacak dashboard ekranları diğer bir deyişle tek ekran yazılımları ile yönetsel gücünüz arttırılabilir.


 

Mühendislik ve Danışmanlık ile Gücünüzü Arttırın

Satışlarınızın ve verimliliğinizin yükselmesi, yönetim gücünüzün artması için Teknoloji Çözümlerimiz ile birlikte Mühendislik ve Danışmanlık hizmetti alabilirsiniz.

Çalıştığımız şirketlerin ihtiyaçlarını analiz ederek, bu ihtiyaçlara getirebileceğimiz çözümler ile bir iş planı oluşturup, bu plan dahilinde şirket yetkilileri ile birlikte aksiyon alıyoruz. Hedeflerinizi ölçerek, hedeflerinize ulaşabileceğiniz en etkin yolları kurguladıktan sonra izlemeye ve denetlemeye devam ediyoruz.


style switcherlayout styles


Veri Analizi ve Raporlama ile Şirketinizin Durumunu Öğrenin

DIGITA Veri Analizi ve Raporlama Çözümleri ile iş hayatınızı daha başarılı kılacak, doğru kararlar almanızı sağlayacak ve yönetim gücünüzü arttıracak çözümler sunuyor.

Tüm yöneticiler ve şirket sahipleri için en büyük sorunlardan biri, anlık olarak şirketin kar edip etmediğini, projelerin ya da birimlerin durumlarını anlık olarak öğrenememektir. Ayrı ayrı birimlerden gelen raporları beklemek, gelen raporları karşılaştırıp sonuca bağlamak ve analiz etmek için harcadığınız zamanı aksiyona ayırmak istemez misiniz?

E-bültenlerimize üye olarak bizden ve sektördeki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

SİZE ÖZEL ÇÖZÜMLER İLE
ÖLÇÜLEBİLİR YÜKSEK KARLILIK VE VERİMLİ ŞİRKETLER

Çünkü tüm şirketlerin maliyetlerini azaltmaya, ölçülebilir,
kontrol edilebilir ve karlılığı yüksek süreçler yaratmaya ihtiyacı vardır.