Araştırma ve Yayınlarımız

Milli emlak ve yatırım danışmanlığı kapsamındaki mevzuat ile izlenmesi gereken hukuki süreçlere ilişkin ulusal ve uluslararası nitelikteki raporlara YAKINDA buradan ulaşabileceksiniz.

Tüm Birimleri Koordine Edin

Ekip koordinasyonu için ayrıca zaman ve enerji harcamanıza gerek yok. Yönetim yazılımlarımız sayesinde ekibinizdeki personellere görev tanımlayabilir, yazılımlardaki yetkilendirme özelliği sayesinde sınırları, siz belirleyebilirsiniz. 

Ekibinizdeki her üyenin işlerini tamamlayıp tamamlamadığını, projelerde harcadığı zamanı ve hatta bu zamanın size maliyetini bile öğrenmeniz mümkün. Siz gücünüzü izlemeye ve yönetmeye ayırırken, bırakın koordinasyonu yazılımlarımız yapsın. Böylece daha ürün/iş çıktısı yüksek, maliyetlerin daha da azaldığı bir koordinasyon yöntemi elde etmiş olacaksınız.


Hedeflerinizi Tutturun

Firma sahibi de olsanız, yönetici de olsanız mutlaka bir hedefe koştuğunuzu biliyoruz. Danışmanlık ve yazılım çözümlerimizle hedeflerinize daha kolay ulaşabilirsiniz. 

Süreçlerinizi yazılımlarımız sayesinde daha kolay yönetebilir hale getirirken, size danışmanlık yaparak uygun çözümler belirleyip, üretim/iş kapasitenizi arttırabiliriz. Doğru teknolojilenerek hedeflerinizi daha kolay ve kısa sürede tutturmanız mümkün.

 

10+
700+
145

layout styles

İş Zekası Çözümleri ile Kararlarınızı Destekleyin

İş Zekası Çözümleri ile detay verilerde kaybolmadan, özet verilerin toplandığı tek ekran raporları sayesinde karar süreçlerinizi kolaylaştırın.

Özellikle şirketteki tüm yazılımların birbiri ile iletişim kurup veri alıp gönderebildiği teknoloji alt yapılarını kurmak ve bu yapıdan veri çekerek yöneticiye yardımcı olacak dashboard ekranları diğer bir deyişle tek ekran yazılımları ile yönetsel gücünüz arttırılabilir.


 

Mühendislik ve Danışmanlık ile Gücünüzü Arttırın

Satışlarınızın ve verimliliğinizin yükselmesi, yönetim gücünüzün artması için Teknoloji Çözümlerimiz ile birlikte Mühendislik ve Danışmanlık hizmetti alabilirsiniz.

Çalıştığımız şirketlerin ihtiyaçlarını analiz ederek, bu ihtiyaçlara getirebileceğimiz çözümler ile bir iş planı oluşturup, bu plan dahilinde şirket yetkilileri ile birlikte aksiyon alıyoruz. Hedeflerinizi ölçerek, hedeflerinize ulaşabileceğiniz en etkin yolları kurguladıktan sonra izlemeye ve denetlemeye devam ediyoruz.


style switcherlayout styles


Veri Analizi ve Raporlama ile Şirketinizin Durumunu Öğrenin

DIGITA Veri Analizi ve Raporlama Çözümleri ile iş hayatınızı daha başarılı kılacak, doğru kararlar almanızı sağlayacak ve yönetim gücünüzü arttıracak çözümler sunuyor.

Tüm yöneticiler ve şirket sahipleri için en büyük sorunlardan biri, anlık olarak şirketin kar edip etmediğini, projelerin ya da birimlerin durumlarını anlık olarak öğrenememektir. Ayrı ayrı birimlerden gelen raporları beklemek, gelen raporları karşılaştırıp sonuca bağlamak ve analiz etmek için harcadığınız zamanı aksiyona ayırmak istemez misiniz?

E-bültenlerimize üye olarak bizden ve sektördeki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.