Mühendislik Danışmanlık

Çözüm İsteyin

Güleryüzlü ekibimiz çözüm 2 tiplerimizle size nasıl yardımcı olacağımızı anlatsın

Güçlü Teknolojiler ile Gücünüzü Arttırmak için Danışmanlık Alın

DIGITA olarak şirketlerin satışlarının ve verimliliklerinin yükselmesi, yönetim güçlerinin artması için Teknoloji Çözümlerimiz ile birlikte Mühendislik ve Danışmanlık Hizmetleri sağlıyoruz. Çalıştığımız şirketlerin ihtiyaçlarını analiz ederek, bu ihtiyaçlara getirebileceğimiz çözümler ile bir iş planı oluşturup, bu plan dahilinde şirket yetkilileri ile birlikte aksiyon alıyoruz. Hedeflerinizi ölçerek, hedeflerinize ulaşabileceğiniz en etkin yolları kurguladıktan sonra izlemeye ve denetlemeye devam ediyoruz.

 

Yönetim

DIGITA Mühendislik ve Danışmanlık Hizmetleri ile Şirket Yöneticilerinin yönetim güçlerini arttıracak, hedeflerine daha kolay ulaşmalarını sağlayacak, şirketin anlık durumunu takip edebilecekleri yazılım ve danışmanlık çözümleriyle, gücünüze güç katıyor.

Verimlilik ve Satış

İhtiyaçların Mühendislerimiz tarafından analizinden sonra, satışlarınızı ve personel - iş verimliliğinizi arttırabilen tüm birimlerinize entegre edilecebilecek süreç iyileştirmeleri ve yazılım destekleri ile vakit kayıplarını önleyerek, daha çok kazandırıyoruz. 

Altyapı ve Bilişim Teknolojileri

Altyapı ve Bilişim Teknolojileri Mühendislik ve Danışmanlığı ile süreçleriniz incelenir, günümüz yazılım teknolojilerini kullanarak, hammaliye işleri azaltarak maliyetleri düşürecek, nasıl bir yapılanma kurulabileceği konusunda yol haritası oluşturulur.

15+
700+
800+
5,2+

Yönetim Gücünüzü Arttırın

Mühendislik ve Danışmanlık çözümlerimiz, sizi doğru teknolojiler ile buluşturarak yönetim gücünüzü arttırmanızı sağlar.

Yönetmek için ihtiyacınız olan verileri ayrı kanallardan tek tek raporlanmasını sağlamak ve özet verileri beklerken vakit kaybetmek yerine, ihtiyacınıza yönelik özet raporlar alacabileceğiniz ve her yerden, cihazdan kullanabileceğiniz yönetim çözümleri ile gücünüze güç katabilirsiniz. 
 

 

Verimlilik Sağlayarak Daha Çok Satış Yapın

Hangi alanlarda, birimlerde ne kadar iş kaybı yaşıyorsunuz? Nerede satışları kaçırıyorsunuz?

Mühendislerimizin süreçlerinizi incelemesi ile bu ve buna benzer bir çok sorunun cevabını bulabilir ve hızlı aksiyonlar alabilirsiniz. Analiz, aksiyon ve denetleme üçgeninde verdiğimiz danışmanlık ve mühendislik hizmeti, verimliliğinizi arttırarak daha çok satış yapmanızı sağlar. 
Teknolojinin Gücünden Faydalanın

İnsan gücünü, doğru teknoloji çözümleri ile birleştirdiğinizde hedeflerinize ulaşmanız kolaylaşacak, karlılığınız artacaktır.

Yeni kurulan şirketinizin teknoloji altyapılarını birlikte kurarak, son teknoloji çözümleri ile süreçlerinize rakiplerinize göre daha önde başlamanızı sağlayabilir, var olan şirketinizin kullandığı teknolojileri analizederek, ihtiyaçlarınızı ortaya çıkarabiliriz.

 

E-bültenlerimize üye olarak bizden ve sektördeki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.