Analiz ve Raporlama Sistemiyle Firmanızda Sağlam Veri Analizi Kültürü Oluşturun

Operasyonel bazda işleyişin devamlılığı için en önemli unsur operasyon dahilindeki parametrelerin analizidir. Projenin sağlıklı ilerleyebilmesi için gerekli olan parametreler, maliyet dökümleri ve diğer değişkenler standardize edilmiş bir disiplin ile incelenmeli ve raporlanmalıdır. Maliyetlerinizi kişiye bağımlı, tartışmaya açık rakamlarla dolu excel dosyalarında takip etmek yerine analiz ve raporlama sistemiyle sağlam bir bütçe maliyet kontrol disiplini kurabilirsiniz.

 

Dağınık Birimlerinizi Tek Noktadan Takip Edin

Verilerin toplanması ve incelenmesi tamamen kişilere bağlı ve dağınıktı Analiz ve Raporlama Sistemimiz sayesinde tüm verileriniz kolayca analiz edebilirsiniz.

Yol Haritanızı Kolayca Revize Edin

Gerektiğinden fazla işgücü kullanımı veriminizi ve karınızı düşürecektir. Detaylı yapınızı ve proje detaylarını fazla iş gücü kullanmadan özet bir şekilde takip edebilir, değişimlere göre planlarınızı önceden revize edebilirsiniz.

Proje Birim Maliyetlerinizi Saptayın

Standarda uygun, hızlı analiz ve raporlama yaparak en düşük maliyet ile projenizi bitirebilirsiniz.

Ekibinizi, Zamanınızı ve Bütçenizi Etkin Şekilde Yöneterek En Düşük Maliyet İle Projenizi Vaktinde Tamamlayın

Sağlam Bir Bütçe ve Maliyet Kontrolü Sağlayın

Proje devamlılığında en önemli verilerden biri maliyettir. Bu verinin analiz edilebilir hale getirilmesi insan gücü ile yapıldığında büyük zaman kaybına neden olur.

Projenin en etkin şekilde ilerleyebilmesi ise bütçe hesabı, ilerleme analizi gibi önemli parametrelerle incelendiği zaman gerçek olabilir. Projenizde harcadığınız bütçeyi takip edip tahmininizden ne kadar saptığını, böyle giderse projenin ne kadara mal olacağını hızlıca görebilirsiniz.
 

 

Geç Kalan İşlerinizi Tespit Edin

Verinin toplanması, işlenmesi ve incelenmesi diğer tüm veri gruplarından daha zahmetli olacağı gibi küçük hataların son analize olan yanıltıcı etkisi de oldukça çoktur.

Bütün bu işlemleri riskten kaçınarak ve hızlıca yapmak için ve ayrıca tek tek kontrol etmek yerine mahaller arasında hangi iş biriminin geç kaldığını görebilir ve hemen aksiyon alabilirsiniz.
  
 


 

En Çok Sapmaya Uğrayan İş Grubunu Tespit Edin

İster devasa bir operasyon yönetin ister orta ölçekli, ortaya çıkan verimlilik ve tutarlılık verileri her zaman normalden fazla ve anlaşılması zor olabilir.

Bunun için detaylı incelemeler ve hesaplamalar yapmadan, planladığınızdan daha çok bütçe harcadığınız iş grubunu görüp daha fazla kaynak harcamadan bütçenizi verimli yönetebilirsiniz.

GARTNER’IN YAPTIĞI ARAŞTIRMAYA GÖRE
PROJELERİN %51’i BÜTÇELERİNİ %189 aşıyor.

İlginizi Çeker Miydi?

Hemen Arayın
Eser
Fidanlar
Rönesans
Yenigün