CNC Çözümleri ile
Tezgahınızın Performansını Arttırın

Çözüm İsteyin

Güleryüzlü ekibimiz çözüm 2 tiplerimizle size nasıl yardımcı olacağımızı anlatsın

CNC İzleme Çözümleri ile Tezgahınızın Performansını Arttırın

ARGUSYS CNC İzleme Yazılımı üretim hattınızda bulunan CNC tezgahlarınıza entegre edilen bir kontrol yazılımıdır. ARGUSYS ile tezgahlarınızda hangi noktalarda kayıp yaşadığınızı öğrenebilir, böylelikle daha çok üretmek için yeni tezgahlar almak yerine, var olan tezgahlarınızı sorunların önüne geçerek tam kapasite kullanabilirsiniz.

 

Online Web Tabanlı Yazılım

Tezgahlarınızın durumunu takip edebilmek için üretime inmenize gerek kalmadan, bulunduğunuz herhangi bir yerden yazılımın web tabanlı olması sayesinde tezgahlarınızdaki durumu takip edebilirsiniz.

Entegrasyon

CNC İzleme Yazılımı tezgahlarınızda bulunan diğer programlar ile entegre edilebilir. Böylelikle tüm tezgahlarınızdan verileri alarak, size dashboard ekranları ile özet raporlar oluşturur. 

Danışmanlık

CNC İzleme ve Süreçleri konusunda uzman kadromuzdan, yeni kurulan fabrikanızın teknolojilenerek alt yapılarının kurulması konusunda ya da var olan tezgahlarınızdan veri alabilmek için yazılım konusunda danışmanlık alabilirsiniz.

15+
700+
800+
5,2+

Performansı Ölçün

ARGUSYS CNC Yazılımı hem tezhalarınızın hem de tezgahlarınızda çalışan personellerinizin üretim çıktılarını göstererek, performans ölçümü yapmanızı sağlar.

Personellerinizin tezgahlarda doğru programı kullanıp kullanmadığını, hangi saat aralıklarında ne kadar üretim yapıldığını, üretim yapılırken hangi programın kullanıldığını gözlemlemek için üretim alanında dolaşmak yerine, internet olan her hangi bir yerden denetleme yapabilir, hem makinanın hem de sorumlu personelin performansını ölçebilirsiniz. 

 

Verimliliği Arttırırken Maliyetleri Düşürün

CNC tezgahlarınızın aktif olduğu zaman aralıkları, çalışma hızı, üretim adetleri gibi bilgileri alarak, çıkan sorunlar ile ile ilgili çarpraz kontroller yapabilirsiniz.

Yaptığınız kontroller sonucunda hızlıca aksiyon alabilir, sorunu tespit ettikten sonra müdahale edebilirsiniz. Böylelikle hem makina performansı hem de personel performansınızı arttırarak verimlilik çıtanızı yükseltebilirsiniz. Daha çok üretim yapmak için ekstra bütçe ayırmak yerine, var olan tezgahlarınızın üretim kapasitesini arttırabilirsiniz. Böylelikle yeni yatırım maliyetlerinizi düşürerek, verimliliğinizi arttırmış olacaksınız. Fabrikanızın Digital Dönüşümünü Tamamlayın

Tüm iş kanallarının digital bir form kazanmaya devam ettiği bu dönemde siz de fabrikanızın digital dönüşümünü tamamlayın.

Tezgahlarınızın nasıl yönetildiğini ve üretim aşamalarını görmek için evinizden fabrikaya gitmek zorunda kalmayın. ARGUSYS ile hataları ve üretim detaylarını evdeki bilgisayarınız üzerinden kontrol ederek, anında müdahale edebilirsiniz.

 

Şirketinizde Dijital Dönüşüm Başarı Hikayesi Gerçekleştirin!

İş Süreçlerinizi, Raporlama ve Denetleme Kültürünüzü
Güncel Teknolojiler ve Sektörünüzün en iyi uygulamaları ile birleştirerek kendi başarı hikayenizi yazabilirsiniz.

Çözüm İsteyin

Kayıpları Geri Kazanın   ||   Rakiplerinizin Önüne Geçin   ||   Karlılığınızı Arttırın

Başarı Hikayelerimiz