Endüstriyel Çözümler ile
Makinalarınızı Cepten Takip Edin

Çözüm İsteyin

Güleryüzlü ekibimiz çözüm 2 tiplerimizle size nasıl yardımcı olacağımızı anlatsın

Veri Kalabalığında Kaybolmadan,
Anlık Raporlarla Fabrikanızı İzleyin

DIGITA Endüstriyel Yazılım Çözümleri fabrikanızda tüm makinalardan DCS ve PLC arayüzleri ile toplanan verileri tek noktada toplayarak fabrikanızı ve işinizi daha verimli yönetmenizi sağlayacak özet rapor ekranları sunar.

Bu raporlar sayesinde detaylar ile vakit kaybetmeden, makinaların üretim kapasitesine karşın yaptıkları üretim miktarlarını kıyaslayabilir, kaçakları tespit edebilir, personel hatalarını tespit ederek önlemler alabilir, maliyetlerinizi ve zararlarınızı hesaplayabilirsiniz. Böylelikle fabrikanıza gitmenize gerek kalmadan, her yerden her cihazdan online olarak izleyebilirsiniz.


Fabrikanızı Online Duruma Getirin 

DIGITA Endüstiyel Yazılım Çözümleri ile makinalarınıza yapılan yazılım entegrasyonlarından çıkan sonuçları, bir web sitesine girer gibi size verilen kontrol ve rapor ekranından görebilirsiniz.

Dolayısıyla kontrol etmek ve yönetmek için üretimi gezmeye, fabrikanızda bulunmaya gerek kalmadan bulunduğunuz yerden anlık takip yeteneği kazanabilirsiniz.  

 

Anlık Raporlar Alın

Makinalarınıza yapılan yazılım entegrasyonları sayesinde toplanan verileri tek ekranda özet raporlar şeklinde görebilirsiniz.

Endüstriyel Yazılımların karmaşasından uzak, kolay okunabilir tek ekranda görebileceğiniz veri özetleri ile yönetim kararlarınızı destekleyebilir, farklı birimlerden gelen raporları kendi raporlarınız ile kıyaslayabilirsiniz. 

Zararlarınızı Önleyin, Maliyetlerinizi Düşürün

Endüstiyel Çözümlerimizin temel amaçlarından biri de üretim hattınızda ve makinalarınızda yaşanan kaçakları tespit edip, sizin görmenizi sağlamaktır.

Kurulan ve entegre edilen yazılım çözümleri ile yolunda gitmeyen süreçlerinizi, doğru programlarla çalışmayan makinalarınızı, duraklayan ve üretim yapmayan cihazlarınızı, işgücü kaybı yaşadığınız birimleri görebilir, hızlı aksiyonlar almanızı sağlayarak zararlarınızı önleyip, maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.

 

E-bültenlerimize üye olarak bizden ve sektördeki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.