Veri Kalabalığında Kaybolmadan, Anlık Raporlarla Fabrikanızı İzleyin

DIGITA Endüstriyel Yazılım Çözümleri fabrikanızda tüm makinalardan DCS ve PLC arayüzleri ile toplanan verileri izleyip veri havuzunuzu oluşturarak, bu havuzdan fabrikanızı ve işinizi daha pragmatik yönetmenizi sağlayacak özet rapor ekranları sunar. Bu raporlar sayesinde detaylar ile vakit kaybetmeden, makinaların üretim kapasitesine karşın yaptıkları üretim miktarlarını kıyaslayabilir, kaçakları tespit edebilir, personel hatalarını tespit ederek önlemler alabilir, maliyetlerinizi ve zararlarınızı hesaplayabilirsiniz. Bütün bu yönetsel kabiliyeti fabrikanıza gitmenize gerek kalmadan, bulunduğunuz yerden herhangi bir cihaz yardımı ile online olarak izleyebilirsiniz.

 

Online Web Tabanlı Yazılım

Web Tabanlı Endüstriyel Yazılım sayesinde fabrikanızdaki üretim çıktıları ve makina durumlarını online olarak takip edebilirsiniz. Sorunu yerinde çözmeye ihtiyaç duymadan, online bilgi alarak hızlı aksiyonlar alabilir, zararların önüne geçebilirsiniz.

Entegrasyon

DIGITA Endüstriyel Yazılımlar, makinalarınızda bulunan PLC, DCS Sistemleri ve benzeri yazılımlarınız ile iletişim kurarak veri havuzunuzu oluşturmanızı ve bu havuzdan istediğiniz bilgileri çekerek, aksiyon almanızı sağlar.

Danışmanlık

Endüstri Yazılımları ve Süreçleri konusunda uzman kadromuzdan, yeni kurulan fabrikanızın teknolojilenerek alt yapılarının kurulması konusunda ya da var olan makinalarınızdan veri alabilmek için yazılım konusunda danışmanlık alabilirsiniz.

10+
700+
145

Fabrikanızı Online Duruma Getirin 

DIGITA Endüstiyel Yazılım Çözümleri ile makinalarınıza yapılan yazılım entegrasyonlarından çıkan sonuçları, bir web sitesine girer gibi size verilen kontrol ve rapor ekranından görebilirsiniz.

Dolayısıyla kontrol etmek ve yönetmek için üretimi gezmeye, fabrikanızda bulunmaya gerek kalmadan bulunduğunuz yerden anlık takip yeteneği kazanabilirsiniz.  

 

Anlık Raporlar Alın

Makinalarınıza yapılan yazılım entegrasyonları sayesinde toplanan verileri tek ekranda özet raporlar şeklinde görebilirsiniz.

Endüstriyel Yazılımların karmaşasından uzak, kolay okunabilir tek ekranda görebileceğiniz veri özetleri ile yönetim kararlarınızı destekleyebilir, farklı birimlerden gelen raporları kendi raporlarınız ile kıyaslayabilirsiniz. 

Zararlarınızı Önleyin, Maliyetlerinizi Düşürün

Endüstiyel Çözümlerimizin temel amaçlarından biri de üretim hattınızda ve makinalarınızda yaşanan kaçakları tespit edip, sizin görmenizi sağlamaktır.

Kurulan ve entegre edilen yazılım çözümleri ile yolunda gitmeyen süreçlerinizi, doğru programlarla çalışmayan makinalarınızı, duraklayan ve üretim yapmayan cihazlarınızı, işgücü kaybı yaşadığınız birimleri görebilir, hızlı aksiyonlar almanızı sağlayarak zararlarınızı önleyip, maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.

 

E-bültenlerimize üye olarak bizden ve sektördeki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.