TAKIM ÇALIŞMASI EĞİTİMİ

"BİZ" BİLİNCİNİ GELİŞTİRMEK

Kendinizi geliştirirken eğlenebileceğiniz, takım ruhunu ve "BİZ" olabilmeyi öğrenebileceğiniz bir eğitime katılmaya ne dersiniz?

Takım Çalışması Eğitimi Bana(Bize) Neler Kazandıracak?

Eğitimde birbirinden keyifli oyunlar oynayabilir ve bireyselliğin getirdiği sınırlardan kurtulup bir bütün olabileceğiniz çalışmalara katılabilirsiniz. Takım nedir? Bunu ilk elden öğrenebilir, etkili bir takım olmak için neler yapılabileceğini keşfedebilirsiniz. BEN olmaktan öteye geçerek BİZ olabilir, tüm farklılıkların aslında bir yapbozun parçaları gibi bir bütünü oluşturduğunu ve resmin tümünde ortak noktalarda uzlaşabildiğinizi görebilirsiniz.

Takım içerisinde; açık iletişimin, yapacağınız çalışmaların sonuçlarına etkisini ölçebilirsiniz. Şeffaf bir takım olmanın getirisiyle, takım ruhunun özgürlüğünü tadabilirsiniz. Kendinizi etkin bir şekilde ifade edebilmek, takım içerisinde zorlayıcı olabilir. Kendinizi rahat bir şekilde ifade edebilmeyi ve geri bildirim verebilmeyi öğrenerek, takım çalışmalarında ilerleme kaydetmesine yardımcı olabilirsiniz.

 


Takım Çalışması Eğitiminin Takım Ruhuna Katkıları Neler?

Takım motivasyonunu arttırmak, takım olarak üretmeyi başarmak ve takım olarak karar almak takım ruhunu güçlendirecek ve başarıya ulaşmada gerekli basamaklardandır. Her birey, takım için ne yapabilir ve takımı etkin ve verimli hale getirirken aynı zamanda keyif alabilir gibi sorularınıza bu eğitimde cevap bulabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Mustafa Kemal Mahallesi Bilişim İnovasyon Merkezi ODTÜ Teknokent 280/G, 06510 Çankaya

Giriş Bilgisi

Eğitim "Fosil Room" da olacaktır.Resepsiyon tarafından yönlendirme yapılacaktır.

Yemek Yenecek Yerler

Etkinliğimizde öğle yemeği karşılanmamaktadır. En yakın yemek yenecek yerler: CoZone Binası, Tepe Prime, Mahall Ankara

Ulaşım Bilgileri

Koru metrosu ile Tarım Bakanlığı- Danıştay durağı ve Eskişehir yolu üzerinde tüm Çayyolu/Ümitköy otobüsleri