Sektörel Yazılım Çözümleri ile İşinizi Tek Ekrandan Takip Edin

DIGITA İnşaat, Endüstriyel, CNC İzleme, Dijital Pazarlama gibi bir çok sektöre hitap edebilecek çözümlerle işinizdeki takip yeteneğinizi güçlendirerek, mobilden ya da dilediğiniz herhangi cihazdan projelerinizi, süreçlerinizi kontrol etmenizi sağlar. Böylelikle size, hızlı koordinasyon gücü kazandırır. Verilen tüm çözümler online uygulamalar ile desteklendiğinden işinizi, üretiminizi, makinalarınızı, reklam kampanyalarınızı bulunduğunuz yerden kontrol edebilir, hataların hızlıca önüne geçerek, daha az zararla daha çok kar edebilirsiniz.

 

İnşaat Çözümleri

DIGITA YoneTeam İnşaat Yönetim Çözümleri size online olarak şantiyenizi yönetme imkanı sağlar. Şantiyenizdeki tüm mahallerdeki durum, personel taşeron, malzeme maliyetleri, puantaj durumu gibi detayları ve genel durumu tek ekrandan görebilirsiniz.

Endüstriyel Çözümler

Endüstriyel Yazılım Çözümleri fabrikanızda tüm makinalardan DCS ve PLC arayüzleri ile toplanan verileri izleyip veri havuzunuzu oluşturarak, bu havuzdan fabrikanızı ve işinizi daha pragmatik yönetmenizi sağlayacak özet rapor ekranları sunar.

CNC Çözümleri

ARGUSYS CNC İzleme Yazılımı üretim hattınızda bulunan CNC tezgahlarınıza entegre edilen bir kontrol yazılımıdır. ARGUSYS ile tezgahlarınızda hangi noktalarda kayıp yaşadığınızı öğrenebilir, böylelikle daha çok üretim yapabilirsiniz.

10+
700+
145

Yönetim Gücünüzü Arttırın

Veri ve projenin tüm detaylarından uzak kararlarınızı destekleyecek raporları tek ekrandan okuyabilir, bu raporları ekibinizle paylaşarak koordinasyon ve yönetim gücünüzü arttırabilirsiniz.

Şairketinizin tüm birimlerinden, birimlerinizdeki iş gücü ve maliyetlerden, performans ve finansal durumunuzdan haberdar olarak, anlık durum takibi yapın.
 

 

İşinizi Online Duruma Getirin 

DIGITA Sektörel Yazılım Çözümleri ile makinalarınıza yapılan yazılım entegrasyonlarından çıkan sonuçları, bir web sitesine girer gibi size verilen kontrol ve rapor ekranından görebilirsiniz.

Dolayısıyla kontrol etmek ve yönetmek için üretimi gezmeye, fabrikanızda bulunmaya gerek kalmadan bulunduğunuz yerden anlık takip yeteneği kazanabilirsiniz.   
Verimliliği Arttırırken Maliyetleri Düşürün

Sektörel Yazılım Çözümleri iş akışınızda sizi zarara uğradan noktaları, tespit edebilirsiniz. 

Tüm birimlerinize entegre edilebilen yazılım çözümleri ile hem işinizin hem de personellerinizin verimliliğini arttırabilirsiniz. Üretim de aksayan noktaları tespit ederek, oluşabilecek zararların önüne geçebilir, maliyetlerinizi düşürebilirsiniz. 

E-bültenlerimize üye olarak bizden ve sektördeki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.