E-Mailler ile Uğraşmadan Destek Taleplerinizi Tek Ekranda Yönetin

YoneTeam Online Destek Sistemi, hizmet verdiğiniz müşterilerinizin size ihtiyaç duydukları anda talep oluşturup, yönetmenizi sağlayacak ve günün sonunda iyi müşteri ilişkileri yönetimi avantajı sağlayacak bir yazılımdır. Müşterileriniz ile paylaşacağınız sistem sayesinde, e-mail ya da telefon trafiğinden kurtularak, sistemden gelen destek taleplerini yönetebilir, ilgili birimlere gelen destek taleplerini atayarak görev dağılımı yapabilirsiniz.

 

Web Tabanlı Kiralık Sistem

YoneTeam Online Destek Yazılımı yükleme gerektirmeyen, web tabanlı bir yazılımdır. Ayrıca kiralık bir yazılım olduğundan, size yüksek yazılım maliyetleri oluşturmaz.

Kolay Kullanım

YoneTeam Online Destek Yazılımı kolay kullanım ihtiyacınızdan yola çıkarak tasarlanmıştır. Detaylı takibi kolay ekranlar sayesinde daha kısa sürede yaptırabilirsiniz.

Hızlı Raporlama

Firma yetkililerinin talep ettiği ya da analiz için sizin ihtiyacınız olan raporları, yazılıma girilen veriler sayesinde hızlıca oluşturabilir, maliyet raporlarınızı yönetim ile paylaşabilirsiniz. 

10+
700+
145

Destek Taleplerini Eksiksiz Karşılayın

Sizden ürün ya da hizmet satın alan müşterilerinizin destek taleplerini gözden kaçırmadan kolayca karşılayın.

Müşterilerinizin size ihtiyaç duyduğu anda oluşan taleplerine, fazla zamanınızı almayacak kullanım kolaylığı bulunan Destek Yazılımı ile cevap verin. 

Müşteri Memnuniyetinde Süreklilik Kazanın

Müşterilerinize yaptığınız satıştan sonra, destekte bulunarak müşteri memnuniyeti seviyenizi hep üst düzeyde tutun.

Unutmayın müşteri memnuniyeti size yeni satışlar getirecektir. Dolayısıyla, Online Destek Yazılımı ile talepleri hızlı bir şekilde karşılayabilirsiniz.


Mail Trafiğinden Kurtulun

Müşteri sayınızla doğru orantılı olarak artacak olan destek talebi maiilleri bir süre sonra kargaşaya sebep olabilir. 

Tüm gelen taleplere yetişmek, bir sistem yardımı ile ancak daha hızlı ve verimli olur. Bu sebeple, destek taleplerinizi mail hesabınızda yönetmek yerine, sisteme taşıyarak tasnifleyebilirsiniz.

E-bültenlerimize üye olarak bizden ve sektördeki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

SİZE ÖZEL ÇÖZÜMLER İLE
ÖLÇÜLEBİLİR YÜKSEK KARLILIK VE VERİMLİ ŞİRKETLER

Çünkü tüm şirketlerin maliyetlerini azaltmaya, ölçülebilir,
kontrol edilebilir ve karlılığı yüksek süreçler yaratmaya ihtiyacı vardır.