İnşaat ERP, Şantiye ERP Proje Takibi Yazılımı ile Mahal Mahal Projenizi, Şantiyenizi Takip Edin

DIGITA YoneTeam İnşaat Şantiye ERP Çözümleri size online olarak şantiyenizi yönetme imkanı sağlar. Şantiyenizdeki tüm mahallerdeki durum, personel taşeron, malzeme maliyetleri, puantaj durumu gibi detayları inceleyebilir, daha yönetimsel kararlar alabilmek için tek ekrandan projenizdeki genel durumu görebilirsiniz. Süreçlerin ilerleme durumunu takip edebileceğiniz İnşaat Yazılımımızın içeriğinde bulunan, İhale Takip ve Teklif, Taşeron ve Hakediş, Satın Alma - Depo - Ambar, Personel Puantaj, Makina İkmal, Demirbaş ve Sigorta Yönetimi gibi modüller ile şantiye süreçlerinizin tamamını en iyi şekilde yönetebilirsiniz.

 

Online Web Tabanlı Yazılım

Şantiyenizdeki durumu takip edebilmek için şantiyenize gitmeye gerek kalmadan, bulunduğunuz her hangi bir yerden yazılımın web tabanlı olması sayesinde yönetim ve takip yapabilirsiniz.

Proje Yönetimi

Yazılımın, Dashboard - Tek Ekran Uygulamaları sayesinde, detaylarla boğuşmadan projenizdeki ilerleme durumunu takip edebilir, özet rapor ve grafikler ile ilerlemeyi ve genel maliyetleri görebilirsiniz. 

Entegrasyon

Özellikle yönetim gücünüzü arttıran Dashboard Şantiye Ekranları size, projenizde kullandığınız farklı Finans, Satın Alma, Depo, Puantaj, İhale Yazılımları ile entegre çalışarak özet veriler sunabilir.

10+
700+
145

Projenin İlerleme Durumunu Takip Edin

DIGITA YoneTeam İnşaat ve Şantiye Yazılımı ile projenizin hangi aşamada olduğunu görerek, ne zaman hangi bölümlerin biteceği hakkında öngörü kazanabilirsiniz.

YoneTeam İnşaat ve Şantiye Yazılımındaki modüller ile finans, satın alma, puantaj, hakediş gibi konularda detay ya da tek ekran özet raporları sayesinde genel bilgileri alabilir, yönetimsel açıdan bakmanızı sağlayacak dashboard ekranları ile projenizin ilerleme durumunu takip edebilirsiniz.  

 

Maliyetlerinizi Bilerek Devam Edin

Projenizdeki satışları karlı hale getirebilmek için projedeki maliyetleri doğru bilmeli ve takip etmelisiniz. Size sunulan maliyet raporlarının detayını ya da özetini görerek tekliflerinizi maliyetlerinize göre hesaplayabilirsiniz.

DIGITA YoneTeam Şantiye Yazılımındaki modüller sayesinde her bir mahal ya da iş için projedeki genel ya da özet maliyetleri tek ekranda görebilir ve maliyet durumunuza göre hareket kabiliyeti yakalayabilirsiniz. Yönetim Gücünüzü Arttırın

Veri ve projenin tüm detaylarından uzak kararlarınızı destekleyecek raporları tek ekrandan okuyabilir, bu raporları ekibinizle paylaşarak koordinasyon ve yönetim gücünüzü arttırabilirsiniz.

Şantiyenizin tüm birimlerinden, birimlerinizdeki iş gücü ve maliyetlerden, taşeronlarınızın hakedişinden ve finansal durumunuzdan haberdar olarak, anlık durum takibi yapın.

 

E-bültenlerimize üye olarak bizden ve sektördeki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

SİZE ÖZEL ÇÖZÜMLER İLE
ÖLÇÜLEBİLİR YÜKSEK KARLILIK VE VERİMLİ ŞİRKETLER

Çünkü tüm şirketlerin maliyetlerini azaltmaya, ölçülebilir,
kontrol edilebilir ve karlılığı yüksek süreçler yaratmaya ihtiyacı vardır.