İnşaat ERP +
Süreç Yönetim +
Raporlama +
Denetleme Çözümleri

Standardizasyon ve Kaynak Tanımlama Zorluğu Nedeniyle İnşaat Sektörü için ERP çözümleri tek başına yeterli gelmez. Esnek İhtiyaçlar için Esnek Çözümler gerekir.

Dünya devlerinden küçük ekiplere kadar geniş bir yelpaze içinde her ölçekteki şirkete göre uyarlanabilen SmartRise Süreç Yönetim, ERP, raporlama ve denetleme çözümleri ile işlerinizi takip edebilir, birim içi ve birimler arası koordinasyon sağlayabilir, kritik kararlar alırken raporlama ekranlarından faydalanabilirsiniz.

Üstelik SmartRise Ailesinin bireyleri kiralık ve web tabanlı yazılımlardır.

Hemen Arayın Sunum İsteyin

Projenin İlerleme Durumunu Takip Edin

DIGITA YoneTeam İnşaat ve Şantiye Yazılımı ile projenizin hangi aşamada olduğunu görerek, ne zaman hangi bölümlerin biteceği hakkında öngörü kazanabilirsiniz.

YoneTeam İnşaat ve Şantiye Yazılımındaki modüller ile finans, satın alma, puantaj, hakediş gibi konularda detay ya da tek ekran özet raporları sayesinde genel bilgileri alabilir, yönetimsel açıdan bakmanızı sağlayacak dashboard ekranları ile projenizin ilerleme durumunu takip edebilirsiniz.  

 

Maliyetlerinizi Bilerek Devam Edin

Projenizdeki satışları karlı hale getirebilmek için projedeki maliyetleri doğru bilmeli ve takip etmelisiniz. Size sunulan maliyet raporlarının detayını ya da özetini görerek tekliflerinizi maliyetlerinize göre hesaplayabilirsiniz.

DIGITA YoneTeam Şantiye Yazılımındaki modüller sayesinde her bir mahal ya da iş için projedeki genel ya da özet maliyetleri tek ekranda görebilir ve maliyet durumunuza göre hareket kabiliyeti yakalayabilirsiniz. Yönetim Gücünüzü Arttırın

Veri ve projenin tüm detaylarından uzak kararlarınızı destekleyecek raporları tek ekrandan okuyabilir, bu raporları ekibinizle paylaşarak koordinasyon ve yönetim gücünüzü arttırabilirsiniz.

Şantiyenizin tüm birimlerinden, birimlerinizdeki iş gücü ve maliyetlerden, taşeronlarınızın hakedişinden ve finansal durumunuzdan haberdar olarak, anlık durum takibi yapın.

 

Online Web Tabanlı Yazılım

Şantiyenizdeki durumu takip edebilmek için şantiyenize gitmeye gerek kalmadan, bulunduğunuz her hangi bir yerden yazılımın web tabanlı olması sayesinde yönetim ve takip yapabilirsiniz.

Proje Yönetimi

Yazılımın, Dashboard - Tek Ekran Uygulamaları sayesinde, detaylarla boğuşmadan projenizdeki ilerleme durumunu takip edebilir, özet rapor ve grafikler ile ilerlemeyi ve genel maliyetleri görebilirsiniz. 

Entegrasyon

Özellikle yönetim gücünüzü arttıran Dashboard Şantiye Ekranları size, projenizde kullandığınız farklı Finans, Satın Alma, Depo, Puantaj, İhale Yazılımları ile entegre çalışarak özet veriler sunabilir.

Eser
Fidanlar
Rönesans
Yenigün

Tüm Şirketinizi
Tek Ekrandan Yönetmenize

Destek Olalım

DIGITA'nın yurtiçi ve yurtdışında destek olduğu yüzlerce başarı hikayesinden bir tanesi de Sizin Şirketinizin olsun!

Formu doldurduktan sonra Ekibimiz ihtiyaçlarınızı ve sorunlarınızı dinlemek için sizi kısa süre içerisinde arayacaktır.