Emit Finans Yazılımı - DIGITA

Tüm finansal işlemlerinizde ve bunların raporlanmasındaki zorluklarla Yone-Team Finans yazılımı ile kolayla başa çıkın.

Muhasebe ve Finans Birimlerinin Dostu Emit Finans Yazılımı

Yükleme gerektirmeyen, kolay kullanımlı, çözüm odaklı finans yazılımı

Emit Finans Yazılımı finans ve muhasebe süreçlerinizde doğacak tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek ve kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Muhasebe programları kullanıcılara, muhasebenin yapısı gereği detaylı ve çok ekranlı programlar gerektiğini düşündürüyor. Biz ise tam aksine muhasebe - finans süreçlerinizdeki tüm ihtiyaçlarınıza çözüm üretmek için basit ve sadelik kavramlarını esas alarak Emit Finans Yazılımı?nı oluşturduk. Emit Finans Yazılımı?nın en önemli özelliği yönetim ve kullanım kolaylığı sunarak bütçenizi, borcunuzu ve en önemlisi geleceğinizi görebileceğiniz, web tabanlı kiralık ya da satılık bir yazılım olmasıdır.

Güncel olarak hızlıca verilerinizi tutabileceğiniz, borç, alacak, nakit akışı takibi yapabileceğiniz finans yazılımımız ile tahsilatlarınızı kolayca takip edebilir, günlük, aylık, yıllık muhasebe hareketlerinize zaman kaybetmeden ulaşabilirsiniz.


Nakit Akışı Takibi

Şirketlerin nakit akışı ve muhasebe işlemleri arasındaki farklılıkları düzenlemek amacıyla ortaya çıkan ön muhasebe süreci ayrı işlem ve takip gerektiren bir süreçtir. Nakit akışı, tahsilat ve harcama verilerini ayrı ayrı incelemek şirket yetkilileri için zaman ve iş yükü oluşturur.

Bu tespitten yola çıkarak Emit Finans Yazılımı şirketlerin ödeme, nakit akışı ve gelir-gider takiplerini program üzerinde takvim şeklinde görüntüleme imkanı sağlayarak, tüm gelir-gider işlemlerini günlük olarak takip edebilmenizi sağlar. Eksi bakiyeye düşülen günlerde kullanılacak kredi miktarına kadar hesaplamaya izin veren Emit Finans Yazılımı bir sonraki adımınız için size yardımcı olur.

Emit Satınalma Yazılımı'nın kullanıcı dostu arayüzü ile oluşturulan talepleri, onay için atanan ve onay bekleyen talepleri, onaylanan talepleri ve ret edilen talepleri aynı ekran üzerinde görüntüleyerek, kolayca talep yönetimi yapabilirsiniz. Talep Modülü'nün farklı lokasyonlardaki şubeleriniz için de kullanılabilirliği ve kullanıcı yetkilendirme özelliği, satınalma talep sürecinizde olası karışıklık ve hataları engellemenizi sağlayarak, verimli süreç yönetimi yapmanızı sağlar.


Bütçe Öngörüsü

Şirketlerin önemli iş kalemlerinden biri olan bütçe hazırlama konusu Emit Finans Yazılımı Bütçe Modülü ile ortak çalışmalar yapmanızı ve güçlü çözümler üretmenizi sağlar. Programa tanımlanan kullanıcılara farklı yetkilendirmeler yapılabilme özelliği ile aynı anda aynı bütçe üzerinde ekip çalışmaları yapabilirsiniz.

Bütçe Yazılımında Bütçe Yönetim, Bütçe Hazırlama ve Bütçe Raporlama Modülleri bulunmaktadır.

 • Bütçe Yönetim Modülü

  Emit Bütçe Modülü şirketlere, farklı yetkilerdeki kullanıcıların, yönetici tarafından kolay koordine edilmesi imkanı sunarken bütçenin yönetilmesi, en önemlisi fırsatlara hazırlıklı ve olumsuzluklara karşı güçlü durmasını sağlar.

 • Bütçe Hazırlama Modülü:

  Bir ekip çalışması gerektiren ve şirketlerin en kritik görevlerinden biri olan bütçe hazırlama konusu için oluşturulan bu modül, farklı kullanıcı seviyeleri tanımlanması ile ortak çalışmalar yapma imkanı sunar.

 • Bütçe Raporlama Modülü

  Tanımlanan kullanıcıların farklı yetkilerinin olması, kullanıcılara kendi alanlarında kendilerine özel raporlar oluşturup raporlayabilme imkanı sunar.


Tahsilat Takip

Bütçe yazılımındaki Tahsilat Takip Modülü, alacaklarınızı takip etmenizi sağlayarak, e-posta, sms ve faks entegrasyonu ile müşterilerinizi istediğiniz zaman aralıklarında tercih ettiğiniz iletişim kanalı ile bilgilendirmenizi sağlar. Müşterilerinize kendilerine özel tasarlanmış sizin vereceğiniz kullanıcı adı ve şifre bilgileri ile borç detaylarını göstermenizi sağlar. Sıkça yaşanan tahsilat problemlerini Emit Tahsilat Takip Yazılımı sayesinde azaltmanız hedeflenir.


Banka & Kasa Takibi

Kasa Takip Modülünü içeren Emit Finans Yazılılımı şirketlerin kasa hareketlerini günlük olarak tutmanızı sağlar. Ayrıca aynı anda farklı para birimlerini kullanmanıza ve ilgili kayıtlara evrak eklemenize olanak sağlayan bir programdır.

Farklı kasalara, farklı seviyelerdeki yetkilerle kullanıcı tanımlamanıza ve tüm kullanıcıların aynı anda çalışmasını sağlar. Tüm hareketler günlük olarak tutulur, istenirse iki tarih arasındaki kasa hareketleri listelenebilir. Böylece haftalık, aylık ve hatta yıllık kasa hareket dökümleri alınarak, kontrol sağlanabilir.


Alacaklı / Borçlu Cari

Emit Finans Yazılımı alacak ve borçlarınızı ait cari hesaplarınızı takip etmenizi sağlar. İlgili hesaplarda girdiğiniz kayıtlara istinaden tarih ya da hesap bazında döküm alabilirsiniz. Vadeli işlemler, kasa defteri, çek ve senet için Para Akış Raporu vererek size o anki durumunuzu değerlendirmek ve bir sonraki adımınızı belirlemek konusunda yardımcı olur.


Takvim Görünümü

Emit Finans Yazılı?nın en kullanışlı ekran özelliklerinden biri Takvim görünümlü olmasıdır. Ekranınızda bir aylık günlük takvim şeklinde gördünüz kutucuklarda günlere ait gelir, gider/harcama ve zamanlanmış ödeme kayıtları oluşturabilirsiniz. Bu kayıtları onaya sunabilir, farklı günlere taşıyabilir, listeleyebilir ya da değiştirebilirsiniz. Bu ekran bir muhasebe görevlisi için ödeme listesi gibi kullanabilecekken, bir yönetici tarafından da hareketlerin kontrolü ve onayı için kullanılabilir.


Özellikler

 • Web tabanlı yazılımdır, yükleme gerektirmez,
 • Yazılımı kiralık ya da satın alarak kullanabilirsiniz,
 • Yazılım ile ilgili Türkçe destek alabilirsiniz,
 • Yazılım ile ilgili eğitim ve danışmanlık alabilirsiniz,
 • Nakit akışı takibi ile bütçe öngörüsünde bulunabilirsiniz,
 • Ön muhasebe hareketlerinizi tutabilirsiniz,
 • Tahsilat takip ve çek senet takibi yapabilirsiniz,
 • Banka/Kasa durumu ve Alacaklı/Borçlu Cari hesap bilgilerinizi anlık kontrol edebilirsiniz,
 • Personel Maaş ve Hakediş Modülleri ile hesaplamalarınızı kolaylıkla yapabilirsiniz,
 • Fatura Modülü ve Finans Raporlamaları ile anlık veri takibi yapabilirsiniz,
 • Takvim görünümü ile kullanım kolaylığı elde edebilirsiniz,
 • Talimat üretebilir, talimatlar ile ilgili düzenli raporlama alabilirsiniz.
Detaylı Bilgi için Bize Ulaşın

Diğer Başlıklar

YUKARI