E-Ticaret Danışmanlığı - DIGITA

E-Ticaret Danışmanlığı Hizmetlerimiz ile Karlılığı Yüksek Satış Kanallarına Ulaşmanızı Sağlıyoruz

E-Ticaret Danışmanlığı

Giderek büyüyen web ve mobil dünyasında yer almak isteyen çoğu yatırımcı, bu pazarda yer alabilmek için çeşitli fikirlere yatırım yapmaktadır.

Çoğu web ve mobil projesi finansman ve fikirlerin birleşmesi ile oluşmaktadır.

Yapılan fizibiliteler, yaratımı yapan ekibin iyimser yaklaşımları yüzünden daha yarı yolda iken çıkmaza girmekte; yapılan yatırımın ve harcanan emeklerin boşa gitmesine sebep olmaktadır.

Başarılı bir şekilde tamamlanan projeler ise pazarlama ve iletişim çalışmaları için eksik veya yanlış bütçe ayırdıkları için popülariteyi sağlayamadan kaybolup gitmektedir.

 

E-business Excellence

Bir eticaret sitesi sadece web sitesinden oluşmamaktadır. Türkiye'de son yıllarda artan ve başarı durumları tartışmalı olan eticaret siteleri ne yazık ki bu felsefede oldukları için kayıplara uğramaktadırlar. Eticaret konusunda büyük küçük tüm markaların sadece web sitesi özelinde değil web satış kanalının diğer tüm birimler ile doğru ve etkin bir şekilde haberleşmesi, aynı plan ve stratejileri benimsemesi, ve herşeyden önemlisi tek noktadan yönetilebilmesi için doğru ölçümlnmesi gerekmektedir.

E-ticaret süreçlerinin mükemmel süreçler haline getirilebilmesi için bir web yazılımından çok daha ötesi hedeflenmelidir. E-ticaret Proje Yönetimi, E-ticaret Anahtar Teslim Yönetim Hizmeti, E-mağaza İşletmeciliği Hizmeti ile E-business Excellence sağlanması konusunda uzmanlığımız ile size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için lütfen bize ulaşın.

Growth Hacking

E-ticaret veya portal projenizi hayata geçirdikten sonra beklediğiniz cirolara, ziyaretçi sayılarına ve satış dönüşüm oranlarına ulaşamamış olabilirsiniz. Satışları arttırmak için seo çalışmaları, ücretli reklam çalışmaları ve PR desteği ile aylık bütçelerinizi zorluyor, yine de beklediğniz başarılara ulaşamıyor iseniz, farklı bir bakış açısına ihtiyaç duyuyor olduğunuz anlamına geliyor olabilir.

Growth Hacking Danışmanlığı Dünya'da yeni yeni popüler olan bir konu başlığı olmasına rağmen ne yazık ki ülkemizde pek bilinmemektedir. Uzun yıllardır yürüttüğümüz verimlilik çalışmaları ile web analiz yeteneklerimizin birleşmesi sonucunda Growth Hacking konusunda belirli bir ölçeğin üzerindeki şirket ve organizasyonlara danışmanlık desteği vermeye başladık.

Satış verimliliğinizi arttırmak, web ciro ve karlılığınızı maksimize etmek konusunda danışmanlık desteği arayışı içerisinde iseniz Doğru Adrestesiniz.

Satış Kanalı Yönetimi, Multi-Channel Management, Offline-Online Entegrasyon, Dijital Pazarlama Danışmanlığı, Big Data konu başlıklarında tüm sorularınız için lütfen bize ulaşın.

Detaylı Bilgi için Bize Ulaşın

YUKARI