Distributed Control Systems DCS - DIGITA

Distributed Control Systems DCS

Distributed Control Systems DCS

DCS Nedir?

DCS Distributed Control Systems 'in kısaltmasıdır. Endüstriyel Otomasyon Sistemlerinde PLC 'den sonra gelir ve içerisinde bir çok PLC sistemini barındırabilir. 

ABB ve Emerson'un DCS sistemleri konusunda bilgili ve tecrübeli ekibimiz, yeni kurulacak olan fabrikalarınız için tüm fabrika üretim süreçlerini tek noktadan yönetebileceğiniz gelişmiş DCS projelerinizi sorunsuz ve hızlı bir şekilde üreterek yatırım risklerinizi düşürmeye yardımcı olacaktır.

DCS Mühendislik Hizmeti

Başarılı bir DCS projesi için tüm süreçlerinizin FDS diagram ve dökümantasyonlarına dönüştürülerek iş tanımları netleştirilmesi gerekmektedir. İyi bir şekilde planlanmış DCS projeleri ilerleyen yıllarda revizyon ve ekleme maliyetlerinizi büyük oranlarda düşürmektedir.

Mühendislik ekibimiz I/O listesi hazırlanması, ekipman listesinin finalize edilmesi, kontrol gruplarının oluşturulması ve PID senaryolarının oluşturulması, arayüz ve ekranların tasarlanıp hayata geçirilmesi konularında anahtar teslim projeleriniz için Türkiye'deki en doğru ekiplerden biridir.

DCS Danışmanlık Hizmeti

Tüm yazılım ve mühendislik projelerinin ortak noktası olan sistemin doğru tasarlanması, sistem tasarımının doğru uygulanması, uygulama süreçlerinde ortaya çıkacak olan hataların giderilmesi konularında da bizden destek alabilirsiniz. 

 

 

Detaylı Bilgi için Bize Ulaşın

YUKARI