DashBoard Yazılımları - DIGITA

Büyük yatırımlar sonucunda kurulan ERP, MRP, CRM vb. gibi sistemlerden toparlanan verilerin özetleri tek ekranda toplanmaktadır.

Dashboard Yazılımları

Şirketin tek noktadan ve tek noktadan yönetilebilmesine imkan sağlamak amacı ile geliştirdiğimiz Dashboard Yazılımları sayesinde farklı yazılımlarda barınan onbinlerce veri tek ekranda özet olarak sunulmaktadır.

DIGITA Haberleşme yetenekleri ve veritabanı uzmanlığını bir araya getirerek farklı yazılımlardan verileri dashboard yazılımına çekerek istediğiniz her türlü veriye bir kaç tıklama ile ulaşabilmenizi sağlar.

Raporlar için Günler Harcamayın

İstenilen tüm veriler ilgili sistemin veritabanına bağlanılarak yone-team Dashboard yazılımının veritabanına çekilir. Çekilen veriler hiç bir sınırlama olmaksınız istenilen formatlara dönüştürülür. Bu sayede CRM, MRP, ERP, DCS, Özel yazılım, vb. tüm sistemlerden farklı farklı alıp birleştirmek için günler harcadığınız tüm veriler özet halinde ekrana dökülür.

Sorunları Erkenden Çözün

Gelişmiş arayüz yetenekleri ve kullanıcı dostu navigasyonu sayesinde sorunlu gördüğünüz verinin detaylarına tıklarak anında ekranda görmeniz, tüm sorunları oluşmadan çözebilmeniz sağlanır.

Gelişmiş Grafik Yetenekleri

İstediğiniz her türlü grafik ve tablo dinamik veriler ile anlık olarak üretilebilmekte, farklı verilerin kolaylıkla gözlemlenebilmesi sağlanabilmektedir.

En İyiler En Kötüler

Sistem üzerinde tüm bayiilerinizi, personel performanslarını, müşteri performanslarını istendiğiniz verileri baz alarak sıralayabilir, En iyi performansa sahip kaynak ve müşterilerinizi ödüllendirebilir; en kötü performansa sahip kaynaklarınızı da erken uyarı ve motive ederek karlılığınızı arttırabilirsiniz.

Neden Dashboard Yazılımı?

Dashboard yazılımı sayesinde

  • Mevcut süreç yazılımlarının kısıtlamalarından kurtulursunuz
  • Tüm verilerinizi tek ekranda görerek karar mekanizmanızı güçlendirirsiniz
  • Farklı farklı verileri ayrı sistemlerden çekerek günler boyunca işlemenize gerek kalmaz
  • Birimleriniz ve Kaynaklarınızı kolaylıkla denetleyebilirsiniz.
  • Sorunları oluşma esnasında görerek ileride büyük maddi ve manevi kayıplara dönüşmesini engellersiniz.

Şirketinizi Tek Ekrandan Yönetebilmek artık hayal değil

Uzman ekibimiz günümüzün en güncel teknolojisine sahip olabilmeniz için size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaklardır.

 

Detaylı Bilgi için Bize Ulaşın

YUKARI